SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpietki glowa w dół

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
witam czy istnieje takie cwiczenie jak rozpiętki leząc głową w dół? W atlasie nie znalazlem takiego ćw.Chodzi o podkreslenie dolnych czesci klatki...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Koci grzbiet, a nogi do tyłu ? Cięzko mi to wyobrazic... Zresza - mega niewygodnie.

Jeżeli koniecznie chcesz - wyciskanie hantli na skosie w dół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
z Twoim stażem, najlepiej na "dół" klatki to robić pompki na poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 159
Jeśli istnieje nawet takie ćwiczonie to ja o nim nie słyszałem, a co do podkreślenia dolnej części klatki piersiowej to rób np. wyciskanie sztangi leżąc głową w dół.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
pompki robię na tricepsy, a chciałbym dodać coś na dolne partie klatki w celu podcięcia szczególnie lewej piersi, aby zachować proporcję.
A czy jest jakas znaczna różnica pomiędzy wyciskaniem sztangi głową w dół a rozpiętkami głową w dół?

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2009-02-08 12:57:31

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To rób pompki na poręczach w wersji na klatkę

Na tricka, a na klatkę - 2 zupełnie inne ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
a czemu tak mi odradzasz te rozpietki głową w dół?Cwiczę juz ok 7 miesięcy a przeciez najlepszym sposobem na podcięcie klatki są wyciskania/rozpietki głową w dół, chyba ze sie myle..
A w tej chwili moja klatka nie wygląda dobrze, bo jedna czesc jest db widoczna, druga zaś nie jest ''podkreślona'' i wygląda to tak jakbym robił np rozpiętki tlyko prawą ręką

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
NIe, że odradzam

Ale skoro jest cwiczenie efektywniejsze niż rozpiętki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
No tak ale w poprzednim planie FBW robiłem te pompki no i na dolne partie efektów nie było w ogóle..

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
A masz dostęp do wyciągu bramowego?

A co do innych ćwiczeń to jak wcześniej - pompki na poręczach, pompki tradycyjny tyle, że ręce oparte np o krzesło a nie o podłogę, wyciskanie sztangi/sztangielek na skosie ujemnym, rozpiętki na skosie ujemnym...

Kolejne ćwiczenie które kiedyś wykonywałem gdy nie miałem nawet ławki - trzymasz się czegoś nie wiem, futryny czy jakiegoś słupka tak, żeby ciało było pochylone pod jak najmniejszym kątem do podłoża, wolną ręką trzymasz sztangielke i robisz ruchy jak przy rozpiętkach. Ćwiczenie działa chyba bardziej jak krzyżowanie linek niż rozpiętki Chociaż zależnie od ustawienia ciała - im bardziej zbliża się do poziomu tym bliższe rozpiętkom.

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-02-08 17:24:11

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
niestety nie mam...chyba zostane przy tym skosie ujemnym tylko jeszcze nie wiem co na tym skosie dokladnie robic;]

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi prosze o pomoc!

Następny temat

Lato się zbliża

WHEY premium