SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rozpad mięśni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 339

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21
Czy jeśli robiłem ostry trening i zjadłem w odstępie godzina przed treningiem, dużo kurczaka z ryżem (cały dzień się dobrze odżywałem, pary na treningu było mnóstwo) i dopiero po 1,5h po treningu (przedłużył mi się powrót do domu) to czy trening wejdzie, czy katabolizm spowoduje rozpad mięśni i trening pójdzie na marne? PS. Dodam że kilka dni wcześniej wystartowalem z cyklem kreatynowym i szkoda mi efektu, bo jest pompa, a regularnie ćwiczę od dłuższego czasu. Co myślicie?

Zmieniony przez - NightDrago w dniu 2017-02-17 10:29:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32622
Nie zawracaj soboe glowy takimi rzeczami. To czy zjesz posilek 30, 60, 90 czy 120 minut po treningu nie ma wiekszego znaczenia. Pozdrawiam

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4616 Napisanych postów 93942 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 655034
poza tym jak raz Ci się coś takiego przydarzyło to nie ma tragedii

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 21
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :)
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1272 Napisanych postów 24318 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 353559
Katabolizm po 1,5h?
Przestań wierzyć w takiej bajki.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 862 Napisanych postów 3136 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 59102
Czytaj artykuły na forum PoTreningu, to nie będziesz miał takich wątpliwości - ostatnio akurat był taki temat... Pozdrawiam.

Zdjęcie w awatarze mam dzięki uprzejmości Wojtka Gozdzika :).
Na https://web.facebook.com/WireDudes można obejrzeć więcej jego prac.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1920 Napisanych postów 49713 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 445204
Poza tym mam wątpliwości, czy jak to stwierdziłeś "cały dzień dobrze się odżywiałem". Ważny jest ogół diety a Ty pytasz o szczegóły. Wrzuć do oceny to co istotne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę(?), prośba o pomoc (174cm i 79kg)

Następny temat

Witaminy brać czy nie?

Fitness ladies in red Radosław Słodkiewicz - ocena sylwetki Suplementy w shotach - czy warto? Cykle kreatynowe - stopnie zaawansowania Dieta i suplementy poprawiające procesy myślowe Barki - hipertrofia – porady, fakty i mity Czy ziemniaki tuczą? Jaki sok pomidorowy jest najlepszy?