logo
zamknij zamknij

Rozpad mięśni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 308

0 5 0
napisał(a)
NightDrago
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 21
Czy jeśli robiłem ostry trening i zjadłem w odstępie godzina przed treningiem, dużo kurczaka z ryżem (cały dzień się dobrze odżywałem, pary na treningu było mnóstwo) i dopiero po 1,5h po treningu (przedłużył mi się powrót do domu) to czy trening wejdzie, czy katabolizm spowoduje rozpad mięśni i trening pójdzie na marne? PS. Dodam że kilka dni wcześniej wystartowalem z cyklem kreatynowym i szkoda mi efektu, bo jest pompa, a regularnie ćwiczę od dłuższego czasu. Co myślicie?

Zmieniony przez - NightDrago w dniu 2017-02-17 10:29:25
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
stojeden
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 3780 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26114
Nie zawracaj soboe glowy takimi rzeczami. To czy zjesz posilek 30, 60, 90 czy 120 minut po treningu nie ma wiekszego znaczenia. Pozdrawiam

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4008 Napisanych postów 90260 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 497327
poza tym jak raz Ci się coś takiego przydarzyło to nie ma tragedii

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
NightDrago
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 21
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :)
napisał(a)
dudee
Ekspert
Szacuny 1032 Napisanych postów 23147 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 231683
Katabolizm po 1,5h?
Przestań wierzyć w takiej bajki.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)
http://www.sfd.pl/[BLOG]_ROAD_TO_THE_SUCCESS._dudee_-t1127478-s25.html 

napisał(a)
M-ka
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 855 Napisanych postów 3120 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 58637
Czytaj artykuły na forum PoTreningu, to nie będziesz miał takich wątpliwości - ostatnio akurat był taki temat... Pozdrawiam.

Zdjęcie w awatarze mam dzięki uprzejmości Wojtka Gozdzika :).
Na https://web.facebook.com/WireDudes można obejrzeć więcej jego prac.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 1597 Napisanych postów 47713 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354223
Poza tym mam wątpliwości, czy jak to stwierdziłeś "cały dzień dobrze się odżywiałem". Ważny jest ogół diety a Ty pytasz o szczegóły. Wrzuć do oceny to co istotne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę(?), prośba o pomoc (174cm i 79kg)

Następny temat

Witaminy brać czy nie?

Metody progresji: piramida – plusy i minusy

Ile kilogramów można schudnąć w miesiąc?

Ostro trenuję a nie chudnę - poznaj 3 powody, dlaczego tak się dzieje

Czekoladowe muffiny

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu

Białko - ważny składnik diety kobiety aktywnej

Najważniejsze witaminy dla trenujących na siłowni

HOT weteranki polskiej sceny Bikini Fitness