SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rozklad treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 883
lat 17 wzrost 170 cm waga 60 kg
Cel masa/sila

czy trening
pon
klata triceps

sroda
plecy biceps

piatek
barki nogi

jest odpowiedni ?? chce w ten sposob cwiczyc bo mi pasuje ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 11379 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40907
ciekawia mnie twoje maxy z profilu. nie ma podanego obwodu klatki ale sadzac po wadze i obwodzie bica troche nie chce mi sie wierzyc w WL 95kg a juz napewno nie w wyciskanie na barki 80kg. ale to taki maly offtop

wracajac do tematu: bedzie dobrze. jednak ja bym proponowal zamienic tric z bicem i nogi rob przed barkami
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 883
95 kg max na klate juz ladne 5 miech zdazylem to wycisnac 2 razy na zawodach. wiec ;)
napisał(a)
Początkujący
i klatke mam bardzo dobrze rozwinieta w porownaniu z bicem i innymi partami nie wiem czemu tak jest moze genetyka albo sposob trenowania kiedys..
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 11379 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40907
mozliwe. jezeli to potwierdzone to tylko pogratulowac. pracuj nad reszta ciala a moze kiedys wygrasz jakies powazne zawody:)
napisał(a)
Początkujący
dzieki ;) sog
napisał(a)
Specjalista
nie mozesz dac soga bo nie masz abonamentu:P zmien cos w profilu to sie uaktywni i wtedy bedziesz mogl:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-Lipomastia

Następny temat

Plan treningowy na mase do oceny.

Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta!