SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład partii na 3 dni-trening masa,pytanie o maszyne Smitha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Witam,
Skończyłem trening siłowy i teraz chce wrócić do masowego i chce zapytać o rozkład partii,biorąc pod uwage regeneracje oczywiście na 3 dni w tyg.
1.
klatka+biceps
Plecy+triceps
NOgi+barki

Mam pytanie co do maszyny smitha-czy np.robiac za jej pomocą przysiady czy np.wyciskanie na klatke czy barki-jest dalej ćwiczenie wielostawowe czy już izolowane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777601
plecy
klata bic tric
nogi barki

nie rob przysiadów na smicie bo to narzuca tor ruchu rób na wolnym ciężarze, tylko barki ewentualnie

reszta wolny ciężar i jazda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Dzięki za porade,chociarz przyznam szczerze że nie chce łączyć klatki z tricepsem bo nie bardzo mi to szło.Znacznie większe cięzary szły na treningu z plecami a co za tym idzie-większa masa,wiec wolał bym uniknąc tego połączenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777601
ale lipa z regeneracją dwa dni po plecach masz nogi , zwłaszcza dla dołu grzbiety

to połączenie najbardziej optymalne

klate zrobisz a potem bic i tric w super seriach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Ok.
A mógłbys zaproponować konkretny rozkład ćwiczeń?Jestem mało doświadczony i zawsze od 1,5 roku mam problemy z ułożeniem konkretnego planu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777601
spróbuj ułożyc coś sam i wrzuć ja naniosę poprawki

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Oczywiście dieta jest,suplementacja także.
Nie bardzo lubie trenowac nogi ale wiem ze trzeba.Nie lubie z tego względu że według proporcji mojej budowy nogi mam relatywnie największe i po przysiadach i reszcie ćwiczeń na nogi już na te barki nie bardzio mi sie chce trenować a z kolei barki mam najsłabsze-GENETYKI nie przeskocze...

Wtorek:Plecy
MC 3 x 10-8
Wiosłowanie sztangą podchwytem, wąsko 3 x 10-8
Ściąganie uchwytu drążka wyciągu górnego chwytem neutralnym 4 x 10-8
Szrugsy z hantlami 3 x 20-15

Czwartek:klatka+triceps+biceps
wyciskanie sztangi skos dodatni 3 x 10-8
wyciskanie hantli na płasko 4 x?
rozpiętki na skosie 4 x?

Prostowanie drążka wyciągu 2 x 10-12
Uginanie z sztangą łamaną stojąc 2 x 10
Wyciskanie francuskie zza głowy jednorącz 2 x 12-15
Uginanie naprzemienne sztangielek stojącuchwyt młotkowy 2 x 12
wyciskanie francuskie leżąc 2 x 15-20
Uginanie z sztangielką o kolano jednorącz 2 x 12-10

prosze o dokładniejsze wyjaśnienie superserii-czas-przerwy oraz rozkład ciężarów

Sobota:Nogi+barki
Przysiady ze sztanga 3 x 10-8
Wyprosty podudzi na maszynie 3 x 12
Uginanie podudzi na maszynie 4 x 12-10

Wyciskanie żołnierskie 3 x 10-8
Wznosy sztangielek bokiem 3 x 12-15
Wznosy sztangielek w opadzie 3 x 12-15

Przerwy po 2 min.między serjami-progesja ciężaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777601
no widziałes bardzo fajny plan sobie skonstruowałeś

ciężar musisz niestety sam dobrać

superseria
czyli robisz prostowanie drążka wyciągu np 10 powt i od razu bez przerwy uginanie na biceps i to jest jedna seria robisz 2 minuty przerwy i powtarzasz

dałbym po 3 serie w każdej superserii a trzecią wywalił

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
Ok,to napisz które byś wywalił ćwiczenia z tych superserii.ten cięzar który mam dobrać sam-piramidalnie czy jednym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6502 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777601
dwie pierwsze są najlepsze

stały ciężar będzie wygodniejszy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 773
i z progresją co tydzień tego cięzaru?-sory że tak wypytuje ale lepiej wiedzieć wszystko ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi

Następny temat

Rady dla początkującego

WHEY premium