SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład BWT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Lepiej wystartować z wyższego pułapu i potem ciąć niż na samym poszątku już za dużo uciąć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Również warto zwiększać aktywność fizyczną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Więc tak w dni treningowe mam 2756kcal na odcięciu 300kcal, a w dni nietreningowe 2417kcal na odcięciu.

Makro w dni treningowe: B 2g/kg T 1g/kg WW 1,8g/1kg
Makro dni nietreningowe: B 2g/kg T 1g/kg WW 1,05g/kg

Pytanie mam co do cheat meala. Robię go 1 per week w dzień nietreningowy. Zazwyczaj jest to pizza, pytanie takie czy mogę dorzucićlody gałkowe do tego, nie wiem jak się mają cukry, czy zbytnio nie zaszkodzą.

Na dole podrzucam 2 dzienniki








Zmieniony przez - Cocochanelle w dniu 2018-02-18 02:24:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Miało byc bez podziału ns DT i DNT. Miało byc 2 g białka na kg masy ciała - beztłuszczowej (prawidłowej). Gramaturę posilkow zmieniasz w dziennkiu + najezdzasz kursorem na te standardowe 100 g i wpisujesz tyle ile zjadasz, bo tak to jest bardzo nieczytelne. Kompozycja posiłkow dziwaczna - po co do tłustego mięsa jakim jest antrykot - orzechy? Nie ma potrzeby zapychania się bananami po treningu, skoro poł godziny później jesz posiłek. Na tym poziomie otluszczenia pizza co tydzien daje wysokie szanse na zerowe efekty, pizza plus lody to juz zdecydowanie przesada. Chaet meal to sobievmozna pod koniec redukcji wrzucic i nie oznacza to, zeby zjesc pare tysięcy kcal.Niestety.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Rzeczywiście dziwnie to wygląda. Na pewno za dużo białka i za mało węglowodanów. Chyba, że ma to być low carb. Wtedy za mało tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Rozumiem. Dlaczego nie ma być podziału na Dni treningowe/ bez treningowe, jeżeli w nie treningowe nie ćwiczę i moja podaż jest mniejsza niż w dzień treningowy ? Co do makroskładników to nie wiem jak białko dać na kg masy beztłuszczowej. Waga teraz jest równa 113 z dnia dzisiejszego, czyli jak mam 183 cm, to waga powinna być 83 x 2 i wychodzi w ten sposób białko a resztę dać w węgle?
Co do dziennika żywieniowego dodawałem własne produkty licząc kcal wprost z https://www.tabele-kalorii.pl/. 
Banan biorę po treningu, żeby przyjąć szybko wchłanialne węgle.
Odnośnie cheata, przykładowo mogę zjeść inny posiłek np. chińczyk zamiast 2 posiłków z ryżem ? Od cukrów całkowicie w takim razie uciekam


Zmieniony przez - Cocochanelle w dniu 2018-02-18 14:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Gdzie te nerkowce mogę dać, do śniadania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Do dowolnego posiłku. Gdzie masz ochotę lub gdzie nie masz tłuszczów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Odpowie mi ktoś na pytania te z góry co napisałem ? W śniadaniu jak i na ostatnim zarówno mam tłuszcze, więc teraz nie wiem. Napewno nie wrzucę tego przed/po tren. Mogę na wieczór dać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Daj 150-160 g białka, tłuszczy 1-1,5 g, reszta ww. Nie trzeba uzupełniać ww po treningu, jeśli nie masz kolejnego treningu tego samego dnia. A co do rotacji kcal - nie stosuje się wszystkich metod na raz. Zaczynasz, powinny obwody lecieć. Jak coś nie idzie, to się kombinuje. Baza produktów potreningu jest dobra a tak wrzuconą dietę ocenia się trudno. BTW, mnie się kiedyś wydawało, że jak się przychodzi po pomoc, to wypadałoby być miłym, a nie roszczeniowym. Ale ja to stara i upierdliwa jestem. Nie zaczyna się redukcji od planowania czitów. Chcesz "chińczyka"? Zrób w domuy - makaron, warzywa, kurczak - da się?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie na makroskładniki oraz ich dostarczanie

Następny temat

Redukcja-dieta do oceny

WHEY premium