Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 11465 razy
  • Autor

Rozdrapany pieprzyk

• PseudoMen
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 4 lata
    • LPA: 472

Wysłano 28 grudnia 2009 19:49

zgłoś naruszenie

witam 2,5 lat temu, pies mi rozdrapał pieprzyk, nie był bardzo wypukły, ale krew była miał on jakieś 9 mm długosci, a wypkły 1 mm albo 1,5 mm, wytarłem krew 1 dzień sobie leżałem przykleiłem plastrem delikatnie. i teraz po tych 2,5 latach, wpisałem sobie czerniak w googlach i pisało tam objawy, zdjęcie pieprzyka jak wyglądają objawy itp, bardzo był podobny przestraszyłem sie;/ straciłem chęć życia ale żyłem, po miesiącu troche sie uspokoiłem i teraz znów, chcę wyjaśnić tą sprawę, do lekarza nie pójdę;/ bo matka mówi że to nic i że udaje. A ten pieprzyk jest z jednej strony wyższy ma 1,5-2 mm a z drugiej niecaly 1 mm.
    i jest od góry pusty, zamiast pieprzyka widać skóre, i te wyższe wypuklenie jest lekko błyszczące, do lekarza mam iść we ferie zimowe, bo matke męczyłem, mam nadzieje że pójdę.

Źle się zrósł może tylko? a może nowy odrósł, albo większy poprostu, pieprzyk mnie czasem swędzi, ale tak naokolo niego, czasami lekko boli, i boli mnie obok niego, jak wezne wciągne powietrze i dotkne obok pieprzyka to boli.

Proszę o porady. Czy iść do lekarza czy nie?

pozdrawiam

zapomnialem dodac że mam 15 lat, i pieprzyk jest na żebrach prawe żebro. Bardzo na niego uważam i co chwile go sprawdzam;/
    wolał bym już o nim zapomnieć, ale matka niechce isc do lekarza bo myśli że wyśmieje mnie itp;/

Zmieniony przez - PseudoMen w dniu 2009-12-28 19:56:27
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 29 grudnia 2009 00:10

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • foemka
    • Na forum: 5 lat
    • Trenuje: 4 miesiace
    • LPA: 3533

Wysłano 29 grudnia 2009 00:10

zgłoś naruszenie
    Sory ze to powiem ale masz dziwna matke. Mozesz isc sam do lekarza wyjac karte i po klopocie. Najlepiej do lekarza twojego (do ktorego zawsze chodzisz) pierwszego kontaktu. Albo umowic sie na wizyte do dermatologa. Choc szybsza bedzie 1 opcja. Nikt ci nie powie co to jest bo nawet nie wiem jak wyglada. Choc mysle ze rak skory to raczej napewno nie jest.
  • and1ozi
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 12630

Wysłano 29 grudnia 2009 01:42

zgłoś naruszenie
    No to kurde nie możesz iść bez matki? Już przestań 15 lat nie takie dziecko, żeby z mamą wszędzie chodzić.
    all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f
  • PseudoMen

Wysłano 29 grudnia 2009 11:55

zgłoś naruszenie
    ok dzięki, jak we ferie nie pojdę z matka to sam pojdę.
  • wytrysk
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 13
    • LPA: 37787

Wysłano 29 grudnia 2009 14:27

zgłoś naruszenie
    czy znamie zmienilo sie przez te 2,5 roku czy nie?
    Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania
  • _polly_
    • LPA: 711

Wysłano 29 grudnia 2009 16:37

zgłoś naruszenie
    generalnie, czy zmienił się od tego "wypadku" czy nie, lepiej żeby lekarz go obejrzał.
    obejrzy, na powiększeniu zobaczy i pewnie zasugeruje usunięcie..
    co moim zdaniem jest najbezpieczniejsze przy tego typu, szczególnie podrażnionych, zmianach..
    (na nfz spokojnie można usuwać, przy początku roku moze nawet nie trzeba będzie długo czekać )
  • PseudoMen

Wysłano 30 grudnia 2009 11:29

zgłoś naruszenie
    pierw bylo rozdrapane a potem urosło z jednej strony troszeczke większe a z drugiej niższe i takie jest już z 2 lata
    OSF - targi