SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rozbudowa pośladków a redukcja czy możliwe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 338

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 831
Witam. Jestem w okresie redukowania tkanki tłuszczowej. W ostatnich dwóch miesiącach zeszło ok 7 kg tłuszczu. Zauważyłam znaczną poprawę sylwetki pięknie zarysowane mięśnie ramion, pleców, barków, brzucha i nóg - głównie czwórki, ale za to kompletny brak pośladków. Wygląda to trochę śmiesznie takie płaskodupie przy silnie rozbudowanej górze i udach. Cały czas jestem na deficycie kalorycznym, ćwiczę codziennie w tym cztery razy w tyg. siłowo. Co powinnam zrobić aby poprawić wygląd pośladków?Czy będąc na redukcji jest to możliwe aby jakoś pobudzić pośladki do pracy? Czy bez zmiany diety pomoże dołożenie dwa razy w tyg. treningu na pośladki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Nie, na redukcji pośladków nie zbudujesz. To olbrzymie mięśnie, które do wzrostu potrzebują silnego bodźca w postaci dużych ciężarów i rzeczywistej nadwyżki kalorycznej. Generalnie, po tym, co piszesz, warto byłoby się zastanowić, czy w ogóle przy ćwiczeniach aktywujesz pośladki. Codzienny trening to błąd. Ciało potrzebuje odpoczynku.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Rozumiem że bez zmiany diety nic się nie da zrobić? Co więc proponujesz? Nadwyżka kalorii i pompowanie pośladków dużym ciężarem? Nie chcę rozbudowy innych mięśni za bardzo już i tak są spore. Jak długi okres czasu na to poświęcić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3453 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Zdjęcie poproszę. Bo tu w opisach wiele dziewczyn ma wielkie mięśnie, a w rzeczywistości... Pośladki buduje się latami. Dwa, że żeby przejść na dietę masową, trzeba mieć odpowiednio niski bf, bo inaczej zamiast mięśni, przybędzie tłuszczu - dlatego zdjęcie. Plany treningowe z priorytetem na pośladki znajdziesz w dziale Ladies - był tam program bad ass squad - szukaj z takim opisem

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie mam w tej chwili możliwości dodania zdjęcia, ale jak tylko będę mogła to wrzucę. Tłuszcz na dziś to 33% na 35% mięśni według mojej wagi. Może lepiej pociągnąć redukcję do niższego poziomu tkanki tłuszczowej i potem pomyśleć co trzeba faktycznie poprawić. Tylko do jakiego poziomu zjechać z tym tłuszczem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jak masz 33bf, to tylko redukcja. Chyba, że to pomiar z magicznej wagi, która potrafi pokazywać bzdury. Będzie zdjecie, pokombinujemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7610 Napisanych postów 106863 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1242472
Jak wg twojej wagi to pewnie ta waga o kant ....

na redukcji coś się moze poprawić ale mięśni nie zbudujesz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia plan treningowy na atlasie