SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozłożenie partii - plan treningowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Witam.
Szukałem odpowiedzi na pytanie w "Pojedynczych pytaniach(...)", ale nie uzyskałem oczekiwanej odpowiedzi.
Szukam pomocy w odpowiednim rozłożeniu partii mięśniowych ze względu na niedogodności związane z przepełnionym harmonogramem.

PON: wolne
WT: wolne
ŚR: Plecy + Triceps
CZW: wolne
PIĄ: Klata + Łydki
SOB: Barki + Bicek
ND: wolne

Co byście powiedzieli o takim rozkładzie? Poniedziałek i wtorek zawalone - dlatego właśnie próbuję coś takiego zlepić.
Jak myślicie może piątek z sobotą zamienić?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Po 1 brakuje nóg a ich trening powoduje duży wyrzut hormonów anabolicznych, które ułatwiają budowanie masy całego ciała, a po 2 rozkład dałbym taki:

PON: wolne
WT: wolne
ŚR: Barki + brzuch + łydki
CZW: wolne
PIĄ: Plecy + biceps
SOB: Klatka + triceps
ND: wolne

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Dwie duże partie dzień po dniu - obawiałem się takiego zestawu, bo może być za mało na regenerację ;/
Może jakiś inny mix, biorąc pod uwagę, że brzuch robię co trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
W każdym splicie 4 czy 5 dniowym klatka wypada po plecach lub nogach, więc co to za problem? Ja widzę tylko takie rozwiązanie, ramion w środę bym nie ruszał bo zarówno przy treningu pleców jak i klatki będą już osłabione przez co nie wykonasz takiego treningu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
A gdyby udało mi się znaleźć 2h max w poniedziałek to można by było wprowadzić jakiś ciekawszy podział?
Osobiście wolę nie robić bicka po plecach i trica po klatce, bo strasznie marnie wtedy wypadają ;/
Apropos splitów to raczej prowadziłem trzydniowe, dlatego przywykłem, że po dużej partii mam chociaż 1 dzień wolny od wysiłku i przeznaczony na regenerację ;]



Zmieniony przez - Laokos w dniu 2013-10-13 18:15:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spinning + worek bokserski - czy to dobra mieszanka ?

Następny temat

Efektywny trening

WHEY premium