SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek stacjonarny bez spadków siły ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Witam :) mam następujący problem. Ćwiczę "na siłę" + kreatynka mono ale mam problem z fatem i to nawet dość duży problem.
No więc czy z dużą nadwagą ćwicząc na rowerku stacjonarnym będę miał spadki siłowe lub widocznie mniejszy progres ? Czy lepiej poczekać aż skończę kreatynę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Poczekaj z redukcją po cyklu.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Pytanie jest zbyt ogólne, żeby na nie odpowiedzieć. Wypełnij ankietę, bo bez niej nie wiadomo nic. Ile chcesz jeździć i jak? Zamierzasz uwzględniać ten wysiłek w diecie? Który tydzień treningu siłowego (pierwsze, lekkie tygodnie czy ostatni, najcięższy etap?) I tak dalej, i tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
30 minut jazdy na małym obciążeniu, nie mam w tym momencie żadnej specjalnej diety, trenuję półtora miesiąca ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
dział "Odżywianie"

Zmarnujesz tylko cykl na kreatynie bez diety, nie utrzymasz tego co zdobędziesz

Tyle trenujesz i już cykl ? O wiele więcej wyciągniesz z diety na początek, kreatyna po roku ćw, teraz ją tylko zmarnujesz.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
co z tym rowerkiem ? Co do ćwiczeń to wcześniej już ćwiczyłem około 2/3 miesięcy ale musiałem przerwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jeżeli tak samo podchodzisz do treningu jak do diety, to nie ma problemu. Nie będziesz miał dużego progresu, także nie ma się czym martwić. A więc śmiało.

Mam nadzieję, że okazałem się pomocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
napisałem ten temat w dziale dla początkujących bo.. JESTEM POCZĄTKUJĄCY :) nie ćwiczę długo, nie rozkminiałem wcześniej jakoś specjalnie czy mi jest przy treningu jakaś specjalna dieta potrzeba czy nie teraz wiem że tak, tylko sie nie znam na tym ale poszperam ;) A na pytanie nadal mi nikt konkretnie nie odpowiedział no może oprócz Spaitera w 1 poście, ale troche za mało rozwinął :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę 5-6 miesiąc

Następny temat

Trening na nogi

WHEY premium