SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowerek a brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Czy robiąć codziennie sam rowerek (stacjonarny) spale brzuch?

<: G l a d i a t o r :>
1

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Rozumowanie ludzi odnośnie do kształtowania sylwetki jest zazwyczaj błędne. Wielu wydaje się, że najlepszym sposobem na zrzucenie tkanki tłuszczowej jest wykonywanie aerobów w postaci biegania, orbitreka, czy rowerka stacjonarnego. Niestety nie jest to dobre rozwiązanie dla naszej sylwetki. Aby pozbyć się nadmiaru tłuszczu, przede wszystkim powinniśmy wprowadzić treningi siłowe, a aeroby mogą, lecz nie muszą być dodatkiem. Powód tego jest bardzo prosty. Organizm nasz bez bodźca w postaci treningu siłowego nie będzie w stanie zachować mięśni i pozbędzie się ich w pierwszej kolejności. Skoro nie trenujemy siłowo, to mięśnie do niczego nie są nam potrzebne, a pamiętać należy o tym, że ich utrzymanie wymaga dużej ilości energii.

Z tego też względu, jeżeli będziesz wykonywał codziennie treningi na rowerku, stracisz sporo mięśni, a sylwetka może wyglądać gorzej niż obecnie. Sugeruję udanie się do działu trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html. Eksperci doradzający w nim pomogą Ci ułożyć solidny trening, który będzie podstawą zmiany Twojej sylwetki na lepszą.

Poza tym istotne będzie to, co spożywasz wraz z dietą. Jeżeli będziesz się źle odżywiał, to nawet najlepszy trening nie pomoże w zmianie sylwetki. Dlatego też polecam zaznajomić się z podstawami diety zbilansowanej i oprzeć na nich swoje odżywianie: https://potreningu.pl/articles/1300/dieta-prawidlowo-zbilansowana.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama bym sie chciała tego dowiedziec bo zaczelam jezdzic na rowwerku od 3 dni ) no ja mam taka nadzieje ze spala sie tluszczyk na rowerku :)

anne16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Spalisz wszedzie tluszcz. Na brzuch zakup sobie dodatkowo pas wyszczuplający. Tylko musisz zasuwać na tym roweryku codziennie np. rano ponad 30 minut lub w ciagu dnia do 1 h. I poczekaj na efekty kilka miesiecy. Systemtycznosc i dieta to podstawa.

Ronnie

There can by only one !!!!
1

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Nie no ludzie ja chce się brzucha pozbyć w 4 tygodnie, bo tylko tyle na to przeznaczyłem, będę intensywnie trenował oczywiście dieta do tego i myśle że kilka centymetrów w pasie zleci!

<: G l a d i a t o r :>

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
W 4 tygodnie z twojej wagi na pewno troche zejdzie,ale jak wrocisz do starych nawyków to wróci z nawiazka. Co wakacje sie zblizają, nie!!!

Ronnie


There can by only one !!!!
Skrytobójca Mafii Strong Man

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
dieta reducyjna + aeorby naczczo(czyli moze byc ten rowerek)25-45 min dziennie
min 5 tygodniu i powinno byc okej
dotego daj trening na rzezbe oczywiscie
tluszcz spala sie z calego ciala poczawszy od okrywajacego narzady do tego pod skora

"Bog jest moim przyjacielem, niczego mi nie braknie, prowadzi mnie za reke, pozwala chodzic po zielonych pastwiskach"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
4 dygonie :DDDDD ahahha ja nie moge :P
W 4 tygodnie to mozesz mieszkanie odmalowac czy bude dla psa zbic z desek a nie brzucha sie pozbyc :P
4 miesiace brzmia realniej

--
RusH // Jestem zboczencem [692-95-30-05 tylko SMS]
http://kiti.pulse.pdi.net/qv30/ :P
i szekla : "widze ze trzeba koteczka na noc wydoic"
"Noone expects the Spanish Inquisition! Off to jail with you!

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Jeden maluje mieszkanie 4 tygodnie a drugi się z tym upora w dzień, wszystko zależy od chęci i zaangażowania!

<: G l a d i a t o r :>
1

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dokładnie - cztery tygodnie treningu "na gwałt" to nie jest najlepsze wyjście. Zresztą, uważam że wysiłek o charakterze bardziej krążeniowym, taki z akcentem na spalanie tkanki tłuszczowej i na poprawę kondycji to nieco bardziej naturalna rzecz jak na porę wiosenno-letnią - a poprawiona kondycja da ci lepsze możliwości w zwiększaniu siły - więc sie zastanów czy nie warto przedłużyć tego okresu do 4 miesiecy

leniwa i d****na maskotka-mafia.suple.hardcor.pl
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"
1

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
mi zajelo okolo 3 miesiecy-chlopaki maja racje.Nie spalisz calego brzucha w 4 tygodnie,jasne ze sie pozbedziesz czesci ale zeby calkowicie cegla wyszla to ciezko bedzie no chyba ze kupisz jakis mocny zestaw do spalania tkanki i to Ci radze jesli zalezy Ci na tym w tak krotkim czasie,na stronie
suplementy.net masz zestaw gugle plus therma za cene chyba cos kolo 160 zl i mysle ze to by naprawde pomoglo zwlaszcza ze jak sam mowisz chcesz trenowac uczciwie i ostro.Wtedy jest szansa bo na "sucho"-nie!.
no coz zycze powodzenia bo to ciezka walka.Zreszta zobaczysz sam ze jak juz zrzcisz tkanke to nigdy nie bedziesz chcial sie zalac i uznasz ze lepiej te 3 cm w lapie mniej ale na rzezbie niz na masie

wazne by miec wielkie serce a dopiero potem miesnie

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
Patrzałem sie na ten zestaw i w sumie chyba sie pokusze, co do thermy to wiem jak działa, a powiedz mi co to jest ten Guggulobolic i czy wystarczy brać te suple przez 4 tygodnie??

<: G l a d i a t o r :>
1

<: G l a d i a t o r :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blizny po syfkach

Następny temat

Juz po solarium co teraz????

WHEY premium