SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower treningowy i opór magnetyczny ?!?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanko, ale nie wiem czy to dobry dzial. Mysle jednak, ze w nim dostane najszybszą odpowiedz. Jesli chce kupic rowerek to jaki opór przetrwa najdluzej? Slyszalem, ze pasy sie rozciągają i dlatego mam zamiar kupic z oporem MAGNETYCZNYM - czy to dobry wybór ????? Dzieki!!!!
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
dobry wybór, pasy sie nie przecierają- nie trzeba wymieniać, jazda jest bardziej płynna przy większym obciążenie nie ma takich "skoków" o wiele mniej hałasu robi magnetyczny rower.
Jak kupiłem magnetycznego na promocji za 200zł było urwane mocowanie licznika i czujnika obrotów nie było, koszt naprawy 2zł zaoszczędziłem jakieś 200zł

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gadalem z kolesiem ktory mi chce sprzedac ten rower i mowi, ze to jest pasek cierny, czy to chodzi wlasnie o magnetyczny? - co to ozncza? Czy szybko sie zużywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
pasek cierny czyli do koła zamachowego jest owinięty pasek, regulując docisk, im większy tym większe tarcie koła o pasek i trudniej się jedzie
W magneto wokół koła zamachowego jest magnes zbliżając go, pole magnetyczne utrudnia pedałowanie w tym przypadku magnes się nie zużywa

A ile pasek pociągnie to zalezy od paska z czego jest itd. ale problem z wymianą raczej nie ma, nawet w pasmanteriach można kupić podobne paski plecione i założyć w razie przetarcia starego

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki - Łap soga ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
Biguś ty mi lepiej powedz gdzie moge dostać pasek klinowy bo miałem jakiś lipny zaczął mi się przecierać a jak chciałem go naciągnąćto pryknoł i orbiter stoji narazie bez urzytku , musiałem pwrócić do rowerku
orbiter firmy sport life a pasek długości 77cm a w necie tej firmy nie mogę znaleść
2

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
pasek jest pleciony? z włókien sztucznych ( taki jak paski od torb czy plecaków) jeśli tak kup metr o podobnej szerokości, z tamtego zerwanego weź mocowania, załóż na nowy wtedy długość dobierz przytnij i będzie śmigać
1

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale ja mam klinowy od koła zamachowego nie parciany
2

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234


jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234


1

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
chwila chodzi o pasek klinowy ten który przenosi napęd na koło zamachowe?
czy o ten pasek który powoduje opór,
ze zdjęcią myśle że chodzi o ten pierwszy
a wtedy pozostaje odwiedzić sklepy motoryzacyjne i szukać podobnego paska klinowego

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko

Następny temat

soczki

WHEY premium