SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower trekkingowy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, przymierzam się do zakupu roweru trekkingowego.

Nie będę ukrywał, że kompletnie nie znam się na markach i typach i dlatego prosiłbym tutaj Was o pomoc.

Mianowicie, jestem już na tyle zorientowany, że wiem, ze nie kupie w miarę dobrego roweru za mniej niż 1000 zł., ale wiem,że do 1600 już tak.

Po sugestii znajomego zainteresowałem się Unibike'm a konkretnie modelem Voyager (na allegro za 1420 zł). Wypytałem już tu i ówdzie i jak do tej pory, wszystkie opinie były takie, że nie kupie lepszego roweru (Tak dobrze wyposażonego) za takie pieniądze. Ale może akurat ktoś z Was ma jakieś inne informacje?

Waham się jeszcze między Unibike Vision a Voyager. Ale nie ukrywam, że jestem nastawiony na Voyagera.

Może polecicie mi inne firmy rowerów? Czym się sugerować przy zakupie roweru trekkingowego? Na co zwrócić uwagę?

Proszę o pomoc i opinie.

Jeszcze do wyjaśnienia dodam, że mam 192 cm wzrostu i raczej myślę o dużej ramie 21" minimum.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Zobacz sobie Kross Trans Syberian :) Albo wskocz na allegro i szybko bierz Cube Curve ^^ :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No Panowie - kto tak potrafi? :)

Następny temat

Płyń jak torpeda ;)

WHEY premium