SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rotacja węglowodanów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 268
Wchodzę w rotacje weglami potrzebuje szybciej i precyzyjnej odpowiedzi bo niestety nie mogę na to znaleźć odpowiedzi.
Gdy ucinam wegle kazdego dnia z dziennego zapotrzebowania jakie mam np 300, schodze przy rotacji do 200 przez co kalorie dzienne z 3000 do 2200 mi spadaja to mam dobijac te 800 kcal np tluszczami? czy po prostu tak mam zostawiac jak jest?


Zmieniony przez - Relaks w dniu 2017-02-20 09:47:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Tak podbijesz tłuszczami . Musisz utrzymywać odpowiedni bilans kaloryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Generalnie można podbijać, ale też niekoniecznie trzeba - na bilans patrz w szerszej perspektywie niż jednego dnia - jak w ciągu tygodnia rozłożysz kcal tak by wszystko się zgadzało, to możesz wprowadzić rotację węgli i kalorii jednocześnie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 268
A co do makrosów by to rozpisac z sensem i dobrze zacząć tydzień już. Obecnie mam takie (stosuje od 6 tygodni).

30% białka/40% tłuszczy i 30% węgli

polecano mi na dni treningowego

25 b/25t/50w

a w nietreningowe zostać przy moim obecnym?
ma taka rotacja prawo bytu?
ja bym ucial z moich wyjściowych makrosów węgle a dołożył do białka i tłuszczu po 5%



Zmieniony przez - Relaks w dniu 2017-02-20 10:32:44

Zmieniony przez - Relaks w dniu 2017-02-20 10:33:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
A obecny rozkład jakie przynosi Ci efekty? Jak chcesz wchodzić w szczegóły, to wypełnij najpierw ankietę działu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 268
Obecny rozkład miał super efekty do momentu przekroczenia miesiąca bo wtedy nastąpiła stagnacja i stoje w miejscu. W 4 tygodnie spadło 7,5cm w pasie + 5,4kg na wadze. A od 2 tygodni zrzuciłem 2kg a w pasie zaledwie 0,5cm w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Tłuszcz nie leci tylko z pasa, a skoro spada masa ciała, to można wnioskować, że leci też tłuszcz, tak jak pisałem wypełnij ankietę działu, wrzuć też dietę do oceny w formie zrzutu z potreningu.pl .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 268
Do tego w niedzele zamiast piersi z indyka dochodzi karkówka na grillu.
A tak to jem tylko te 2 rodzaje posiłków na przemian.
Lubie monotonnie i te posiłki , ryżu kaszy nie lubię a makaron uwielbiam jeść.

Oczywiście posiłek nr 2 jest podzielony na 3 porcje, większa z węglami po treningu.
Odżywki też jedna po treningu a druga do posiłku ale są w 1 posiłku bo tego nie zmieniałem w tej tabeli ale tutaj tylko mam co czego mam zrobić a dziele już samemu bo tu jest nie potrzebne.

Stosuje naturalny spalacz FATU - KURKIMINA Z PIPERYNĄ.










Zmieniony przez - Relaks w dniu 2017-02-20 11:02:04

Zmieniony przez - Relaks w dniu 2017-02-20 11:03:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Ciężko się odnieść do tego. Rozpisz tę dietę normalnie z podziałek na posiłki i określ, które są przed i po treningu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta pod rugby/piłkę nożną, 75kg

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium