SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rordim pyta cz.1

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
Witam mam masę pytani
pytanie nr1.Czy opłaca się zastąpić płatki owsiane (te z biedronki)na jakieś inne jak tak to jakie.
pytanie nr2.chodzę do szkoły a do niej raczej nie będę brał piersi kurczaka z czym sobie kanapki robić i czy warzywo jakieś też brać narazię biorę tylko owoce.
pytanie nr3.czy musi to być piersi z kurczaka czy udko też może być.
pytanie nr4.czy jest jakaś różnica drążka na sufit od tych na furtyny od drzwi lub na ścianę.
Koniec.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
1. gdzie w biedronce masz płatki owsiane? Ja ich tam nie widziałem
2. pełnozbożowy chleb z dużą ilością jakiegoś dobrego mięsa + warzywa
3. może być i udko. CHociaż najlepiej będzie jak będziesz sobie zmieniał źródła białek zwierzęcych
4. no jest, ale o to chyba nie trzeba pytać na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
1Corn flakes czy jakoś po mojemu płatki z biedronki 2dobre mięso czyli nie jakaś szynka czy coś
a i jakie płatki czy coś były takie tylko nazwy nie pamiętam

Zmieniony przez - Rordim w dniu 2012-11-28 15:40:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
Corn flakes to nie są płatki owsiane tylko kukurydziane czyli syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
dzięki już przez okno poleciały gdzie można kupić owsiane i jaką mają nazwę
czy opłaca się np z tartym jabłkiem mieszać

Zmieniony przez - Rordim w dniu 2012-11-28 15:45:56
musli czy jakos tak


Zmieniony przez - Rordim w dniu 2012-11-28 15:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owsiane górskie - w każdym sklepie prawie.
Ja dodaje rodzynki, orzechy i mam całkiem dobrą strawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
ja robie dokładnie jak ITE tylko kupuje owsiane i orkiszowe , dosaje rodzynki,migdały , orzechy włoskie i laskowe troche żurawiny i masz musli eleganckie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
dzięki rutkow i ITE ale nadal nie wiem co to dobre mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być pierś z kurczaka ale też ja osobiście uważam żeby nie przesadzać (no chyba, że masz z pewniaka)
no i inne... wołowe, wieprzowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7494 Napisanych postów 49482 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385367
ja ogólnie jem tylko piersi z kurczaka czasami ale mówie czasami jakieś udko sie trafi jak piecze akurat całego kuraka , co do wołowego i wieprzowego tak jak ITE pisze moga być ale ja tam kuraka wole , co do tego drązka to jest rożnica ale tu ogólnie zalezy czy w domu mozesz w suficie wywiertac sobie dziury zeby go zamontowac , ale jak masz możliwośc to praktyczniejszy jest do sufitu ale jeszcze praktyczniejszy jest taki do sciany , jest wiecej mozliwości podciagania , do szkoły mozesz brac pudełko i wrzucić do niego np . ryż z twarogiem albo sam twaróg i bułe do tego warzywa najlepiej jakieś tez



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-11-28 17:34:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zeby platki lepiej wchodzily ( a ze nienawidzę to kombinowalem ) warto dodac lyzke miodu na slodko duzo lepiej wchodza lub zrobic odzywke bialkowa na mleku o dobrym smaku i zalac tym platki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa lata ćwiczeń - zero efektów.

Następny temat

Tylko rzeźba brzucha

WHEY premium