SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ropne krostu z tyłu szyi.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Witam. Mam problem z ropnymi krostami z tyłu szyi. Byłem u dermatologa powiedział, że to sprawy hormonalne i nic na to nie poradzi. Szukam sposobu aby je usunąć. Zastanawiam sie czy mogą być one spowodowane złą dietą i zakwaszeniem organizmu. Może miał ktos podobny problem? Z góry dzięki za rady. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tak może być. Trzeba analizować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przede wszystkim zwróć uwagę na to co jesz, czy się ostatnio mocno stresujesz. Od kiedy tak zaczęły się pojawić te krosty? Czy tylko na szyi się znajdują? Może to być wina w hormonach, ale nie musi, jednak warto zrobić badania by wykluczyć to. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Ja mialem krosty ale nie tylko na szyi lecz na twarzy i plecach tylko przy gorze dol byl wolny krost calkowicie. Stosowalem lek na recepte przepisyny przez dermatologa i 2 miesiace nie mialem wogle krost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
Ja mam je tylko z tyłu szyi i na barkach. Trzymam dietę jem 6 posiłków dziennie sporo białka bo ponad 2g/kg masy ciala ale nie jem w ogole warzyw bo nie wystarcza mi pieniędzy. U dermatologa byłem nic mi nie przypisał. Znajomi korzystajacy z usług dermatologa mowili ze komplet takich badan to wydatek rzędu tysiąca złotych więc na cos takiego tez nie mogę sobie pozwolić. Dzięki za komentarze! Zaznaczam że nie jestem na SAA więc krosty nie od tego oile krarzy mit że od tego wywala bo nie jestem na bierząco
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie na Hiv

Następny temat

leki przeciwbólowe, operacja a katabolizm

WHEY premium