Temat został odczytany 145542 razy

Ronnie Coleman - aktualna forma

zgłoś naruszenie
  • lordknaga
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 9122
  • Na forum: 7 lat
  • LPA: 151850
  • Status: Specjalista
  • Trenuje: 11 miechuw!
jego obecna forma? a jak on ma wyglada skoro jest grubo po 50? i nie startuje od lat? mial kilka operacji, ludzie ktorzy na silownie w ogole nie chodza, tez maja takie operacje i czesto nie wygladaja lepiej.
[http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html]

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok
1490182893000
zgłoś naruszenie
  • antysystem
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4
  • Na forum: 3 dni
  • LPA: 17
To, że z Ronem jest teraz nie najlepiej oznacza tylko jedno: dał z siebie jako sportowiec 100 % wszystkiego czego było potrzeba. Dzisiejsi pompiarze są godni ,pożałowania. Heath może wygrać nawet 15 x ale uznanie motłochu jest mniej ważne niż uznanie ludzi znających się na fachu.
1490196222000
zgłoś naruszenie
  • Godrick94
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 94
  • Na forum: 5 lat
  • LPA: 8615
Big Rona ogląda się do dzisiaj. Ta siłownia gdzie trenował to typowa pakernia z klimatem. Targał żelazo jak mało kto. A teraz, maszynki, maszynki pompa.... ja wiem, kładą po kilka talerzy na hammery ale kto pompował się takimi hantelkami jak Ron?
1490206599000
zgłoś naruszenie
  • steen
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 380
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 5920
antysystem napisał(a):

To, że z Ronem jest teraz nie najlepiej oznacza tylko jedno: dał z siebie jako sportowiec 100 % wszystkiego czego było potrzeba. Dzisiejsi pompiarze są godni ,pożałowania. Heath może wygrać nawet 15 x ale uznanie motłochu jest mniej ważne niż uznanie ludzi znających się na fachu.

Jasne lepiej sie doprowadzic do niepelnosprawnosci. Akurat "madre" trenowanie tez ma znaczenie zeby byc w formie cale zycie a nie w wieku 53 lat jezdzic na wozku.
1
1490260542000
zgłoś naruszenie
  • antysystem
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4
  • Na forum: 3 dni
  • LPA: 17
Bzdura totalna. Forma sportowca ma być najlepsza w danej chwili a nie przez całe życie. Co Cię interesuje jego życie, to jak teraz wygląda. Mylisz sport zawodowy z chodzeniem na pakernię.
1
1490297886000