Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 3774 razy
  • Autor

Rolki - do jazdy na "ulicy"

• ArTiiSs
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 9

Wysłano 27 czerwca 2008 23:04

zgłoś naruszenie

Cześć,

Chcę sobie kupić "łyżworolki" mam w tej chwili 14 lat, 2 lata temu jeździłem na rolkach i bardzo mi się to spodobało niestety rolki miałem takie za 20 zł czyli "szajs" kółka się zacinały itp. lecz nie podawałem się i cały czas jeździłem nawet po domu :P. Dlatego mam do was pytanie jakie najlepiej kupić łyżworolki?? ( Byłem też w Cerfurze i "kółka rolek za 70zł szły ciężko tzn. się zaczymywały, a za 199zł szły tak luźno ) - czy to jest ważne jak kółka chodzą??

Proszę o poradę jakie łyżworolki kupić w granicach 150zł-200zł. Jakie firmy polecacie oraz odradzacie, na co zwrócić uwagę oraz gdzie najlepiej kupić.

Z góry dzięki i życzę powodzenia

P.S

Oczywiście rolkami będę jeździł po "ulicy" nie po rampach itp. :) np. na wypad z kumpelą. Proszę o szybkie odpowiedzi na moje pytania gdyż za niedługo wyjeżdżam do babci i niestety tam nie ma nic robić totalna nuda ;-(

•  Odżywki i suplementy

Wysłano 28 czerwca 2008 13:19

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • fsl
    • Trenuje: od 2006 - różnie i z przerwami
    • LPA: 13226

Wysłano 28 czerwca 2008 13:19

zgłoś naruszenie
    za 150-200 zł nie kupisz dobrych rolek. Lepiej zbierz trochę więcej kup coś dobrego co starczy Ci na kilka lat i się nie rozpadnie.
    Odradzam kupowania sprzętu w supermarketach.
    Przejrzyj ofertę K2, rollerblade,fila

pozdro
    Na bieganie zawsze jest dobra pogoda...
  • ArTiiSs
    • Nagany: 0
    • LPA: 9

Wysłano 28 czerwca 2008 14:31

zgłoś naruszenie
    Hmm na innym forum proponują mi abym kupił rolki "Salomona". Zaznaczam iż że rolki kupuję tylko do jazdy zwykłej, NIE WYCZYNOWO. Jeżeli można to proszę o linki z rolkami które polecacie :). Proszę o szybką odpowiedź iż już 5 lipca wyjeżdżam a tak jak wspomniałem u babci nie ma nic do roboty . Proszę o pomoc.

Pozdro ArTiiSs

@edit.

co myślicie o tym

http://allegro.pl/item387307049_okazja_oryginalne_rolki_fila_model_ff43_okazja_.html

Zmieniony przez - ArTiiSs w dniu 2008-06-28 15:47:46
  • ancia262
    • LPA: 2

Wysłano 22 sierpnia 2008 09:50

zgłoś naruszenie
    mam pytanie gdzie kupiłes te rolki za 20zł?
  • miodek14
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 98

Wysłano 23 lutego 2009 22:57

zgłoś naruszenie
    witam jestem początkującym chciałbym sobie trochę pośmigać na rolkach ale nie wiem jakie kupić mam do wydania około 200 +/-
    szukałem trochę na allegro i znalazłem cos takiego
    http://allegro.pl/item560352343_ultra_szybkie_rolki_roller_derby_wyprzedaz_r_43.html
    http://allegro.pl/item558229623_rolki_enero_097_abec7_aluminiowe_80mm_roz_41.html
    http://allegro.pl/item564592184_markowe_rolki_do_jazdy_fitness_rozm_43_krakow.html
    co o nich sądzicie i na co się powinno głównie zwracać uwaga przy kupnie rolek
    prosze o pomoc
  • sixth
    • Trenuje: 21
    • LPA: 23139

Wysłano 19 marca 2009 20:20

zgłoś naruszenie
    ja w go sporcie 2 lata temu kupilem rolki za jakies 200 zeta i do tej pory na nich smigam, bardzo dobrze sie na nich jezdzi, ale niestety juz chyba beda za małe na wiosne
    Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
    --==GAINER TEAM==--
  • dunczyk77
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 1

Wysłano 26 marca 2009 01:59

zgłoś naruszenie
    Mówiąc o ulicy to dla mnie kojarzy sie ze streetem. Ja zaczynałem na Roces STREET i takie polecam. Zaliczałem na nich wszystkie graby , poreczę, schody przez 3 lata bez naprawy z wyjatkiem zmiany łożysk. Do tej pory służą znajomemu choć maja lat 6. Cena nie jest odstraszająca. Do lepszych flipów polecam low ridery , jestem wierny tej marce. pozdro
    danish
  • keicam666
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: 2
    • LPA: 10940

Wysłano 29 marca 2009 12:53

zgłoś naruszenie
    Spraw sobie nartorolki!! Ja mam od wielu lat i sobie chwale!! Świetnie się jeździ a w dodatku rozwijasz całe ciało bo pracują nogi tak jak w zwykłych rolkach a do tego całe ciało od pasa w górę bo trzeba odpychać się także kijkami!

Kapitalna sprawa polecam!:)