SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rodzinka na masie - Ania B. i RedAlert

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 453345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
jezoo
Takie nagrody rzeczowe są najlepsze a nie jakiś tam majonez light, dwie próbki białka i rabat 5% do mięsnego


Majonez też kupiony, ładnych parę miesięcy go nie jadłem





Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-22 20:19:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Z przyjemnością wysłuchałem prawie 13 minut pięknej i mądrej wypowiedzi.
Super przygotowany do wywiadu!
Strój własny czy ze związku?
Powodzenia w następnych wywiadach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
ojan
Z przyjemnością wysłuchałem prawie 13 minut pięknej i mądrej wypowiedzi.
Super przygotowany do wywiadu!
Strój własny czy ze związku?
Powodzenia w następnych wywiadach


Dziękuję, dres kadry wyproszony w związku, będę musiał zapłacić jeszcze nie wiem ile. Wczoraj synowie odebrali i w nocy przesłali busem :)

W poniedziałek mam jeszcze pogadankę z osadzonymi w ZK w Chełmie, więc dres mi się przyda. I tu wielki dzięki dla SFD.pl czekam na przesyłkę z upominkami dla pensjonariuszy.


Zmieniony przez - RedAlert w dniu 2017-11-23 20:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fejm zaczyna się zgadzać
a dlaczego akurat Marcin?
Dominik też się trochę przyznaje do Twojego sukcesu, kiedyś chyba nieźle Wam się współpracowało to coś było nie tak? Czy potrzebujesz zmiany?
Ciekaw jestem trochę opinii o tych dwóch Panach jako trenerach, może być na PW jeżeli znajdziesz chwilkę

Jak w końcu dojrzeję żeby wystartować to przynajmniej na czas przygotowania do startu muszę kogoś mieć żeby końcówki nie zepsuć i wyciągnąć optimum i też trochę myślałem o Marcinie, bo za nim przemawia że jest w podobnym wieku i mieszka w WAW
Chyba że jeszcze masz jakieś typy trenerów z Waw, którzy byliby dobrzy przygotowanie do startu?



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-23 21:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
kabo9
fejm zaczyna się zgadzać
a dlaczego akurat Marcin?
Dominik też się trochę przyznaje do Twojego sukcesu, kiedyś chyba nieźle Wam się współpracowało to coś było nie tak? Czy potrzebujesz zmiany?
Ciekaw jestem trochę opinii o tych dwóch Panach jako trenerach, może być na PW jeżeli znajdziesz chwilkę

Jak w końcu dojrzeję żeby wystartować to przynajmniej na czas przygotowania do startu muszę kogoś mieć żeby końcówki nie zepsuć i wyciągnąć optimum i też trochę myślałem o Marcinie, bo za nim przemawia że jest w podobnym wieku i mieszka w WAW
Chyba że jeszcze masz jakieś typy trenerów z Waw, którzy byliby dobrzy przygotowanie do startu?




Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-23 21:54:28


poszło na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dzięki
tak jeszcze nawiązując do Twoich wypowiedzi to profesjonalne uprawienie sportu może kojarzyć się ludziom spoza branży z zarabianiem nie wiadomo jakich $$ trenując i odpoczywając (tak jak to piłkarze robią)
a w kulturystyce to powiedzmy sobie szczerze, że trzeba samemu zarobić na przygotowania, starty, bilety, opłaty, bejcę, a w końcu jak zdobędziesz medal to jeszcze za dres z orzełkiem też musisz zapłacić bo związek weteranom nie daje nawet tego
to jest wg mnie po prostu drogie hobby w którym trzeba być full profesjonalnym żeby coś ugrać, szkoda że tak tego nie powiedziałeś


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2017-11-24 07:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
kabo9
dzięki
tak jeszcze nawiązując do Twoich wypowiedzi to profesjonalne uprawienie sportu może kojarzyć się ludziom spoza branży z zarabianiem nie wiadomo jakich $$ trenując i odpoczywając (tak jak to piłkarze robią)
a w kulturystyce to powiedzmy sobie szczerze, że trzeba samemu zarobić na przygotowania, starty, bilety, opłaty, bejcę, a w końcu jak zdobędziesz medal to jeszcze za dres z orzełkiem też musisz zapłacić bo związek weteranom nie daje nawet tego
to jest wg mnie po prostu drogie hobby w którym trzeba być full profesjonalnym żeby coś ugrać, szkoda że tak tego nie powiedziałeś
Trochę niefortunna wypowiedź!
Trzeba być full profesjonalnym aby zostać wicemistrzem świata!
Aby coś ugrać to trzeba znaleźć sponsorów (reklamodawców) a to udaje się tylko garstce szczęśliwców.

Widzę, że ten wywiad był dużo dłuższy i poruszono kilka wątków a pokazano tylko część Twoich wypowiedzi! Musiałeś tam siedzieć trochę czasu. Były duble w nagrywaniu?
Przy tym wychudzeniu to trochę przypominasz Łopuckiego


Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-11-24 07:47:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Trochę niefortunna wypowiedź!
Trzeba być full profesjonalnym aby zostać wicemistrzem świata!
Aby coś ugrać to trzeba znaleźć sponsorów (reklamodawców) a to udaje się tylko garstce szczęśliwców.


nie wiem gdzie ta wypowiedź jest niefortunna, ale mniejsza o to
chodziło mi tylko o to, że ciężko nazwać profesjonalnym sportowcem kogoś kto musi robić na etacie żeby po pracy uprawiać swój ulubiony sport
niektórzy mają taki układ, że tzw etat mają na siłowni i trenować mogą w trakcie pracy
a w PL nie da się być profesjonalnym kulturystą z samego sponsoringu, jeżeli nie ma się biznesu czy chociażby nie prowadzi zawodników, treningów personalnych itd, chociaż te treningi już wg mnie podpadają pod normalną pracę jak każda inna

dla mnie profesjonalny sportowiec to taki który zajmuje się tylko treningiem, odpoczynkiem i zarabia z tego że jest sportowcem
nie mylić z profesjonalistą w swoim fachu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA SZTYWNY91

Następny temat

Masa z firmą Hi-Tec -RYWALIZACJA wladek0o

WHEY premium