SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy mase - fakty nie mity by qaz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
ce****e
he he he
oczywiście sogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Hej, ulozylem diete i prosilbym o ewentualne korekty, uwagi mile widzialne. Z gory dzieki

Waga : 85 kg
Zapotrzebowanie kcal: 3356 (+500)
B:2g
T:1,3g
W:4,9g

Sniadanie:
- Jaja kurze cale - 80g
- platki owsiane - 60 g
- mleko 1,5% tluszczu - 285 g
- biosterol 1 kaps

Miedzy sniadaniem a obiadem:
- makaron bezjajeczny - 100g
- ser twarogowy poltlusty - 50g
- smietana 12% tl. - 50g
- cukier - 5g
- tran - 5g
- gainer - 40g
- mleko 1,5% - 342g
- testosterol 1kaps

Obiad
- kasza gryczana - 100g
- jaja kurze cale - 100g
- marchew - 100g
- (jakis sosik)
- Mleko 1,5% - 285g (2 szklanki)
- Animal Pack 1 saszetka

Po obiedzie :
- Ser twarogowy poltlusty - 50g
- dzem truskawkowy niskoslodzony - 15g
- cukier - 5g
- tran - 20g (4kaps)
- Gainer - 40g
- mleko 1,5% - 342g

Godzine przed treningiem :
- Ryz bialy - 100g
- Mleko 1,5% - 684g (0,6 litra)
- cukier - 5g
- tran - 10g (2 kaps)
- Animal Test

Po treningu / przed snem:
- Ser warogowy poltlusty - 50g
- dzem truskawkowy niskoslodzony - 15g
- mleko spozywcze 1,5% - 285g
- miod pszczeli - 40g

I teraz zastanawiam sie, moze ktos z Was mi odp, czy animal pack i animal test sie nie pogryza i jedna z nich moze gorzej wejsc? bo nie chce zeby odbilo mi sie to na mniejszym efekcje. Z gory dzieki

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Jedyne co tam jeszcze bym zmienil to zwiekszyl ilosc gainera

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Witam. Mam pytanie odnośnie opisanej przez Ciebie diety. Logicznym jest, że żołądek zwiększa swoją objętość kiedy dużo jemy. Na ile jedząc takie ilości żarcia może zwiększyć się nam pojemnośc żołądka? A co najważniejsze, jak to jest z powrotem do normalnej objętości. Bo nieciekawie byłoby przez jakiś czas dorobić się niezłej muskulatury ale za to do końca życia nosić w sobie sflaczały ogromniasty pusty burczący worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
hm, z tego co zauważyłem po 2 tyg diety to nie jest tego jedzenia az tak duzo jak mowisz, poza tym brzuszki robie regularnie wiec sadze ze tak zle nie bedzie

Rzymu też od razu nie zbudowali ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
genialny artykuł , przyda mi sie na poczatek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 214
Witam, przed ulozeniem diety chcialbym sie zapytac jak to jest z tym wpc i carbo przed treningiem. W wiekszosci ulozonych przez was diet carbo jest zayzywane tylko po treningu.
I co jest najlepszym zamiennikiem dla koktajli białkowo weglowodanowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75927 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754271
W wiekszosci diet najlepiej gdyby przed jak i po treningu byl posilek skladajacy sie z weglowodanow zlozonych i pelnowartosciwego bialka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Witam. Mam 17 lat 67 kg wagi i 180 cm wzrostu. Chcę zacząć ćwiczyć i przybrać nieco na wadzę. Oczywiście nie obejdzie się bez diety...Jestem ektomorfikiem więc ciężko łapię kilogramy. Na dietach kompletnie się nie znam dlatego tu piszę. Czy ktoś mógłby mi rozpisać dietę która pomogła by mi przytyć? Dodam jeszcze że będę stosował do tego kreatynę + dekstrozę jeśli ma to znaczenie dla diety.Z góry dziękuję i Pozdrawiam. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16769 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68741
radinho_92
nikt diety za ciebie nie ulozy masz wszystko tu opisane wystarczy troche checi,a krete to odpusc bo tylko cykl zmarnujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posilek potreningowy

Następny temat

Jak mam się odżywiac?

WHEY premium