SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
czesc witam mam sprawe cwicze od 3 miesiecy na silowni teraz cwicze w domu na lawce mam pytanie czy moge codzienie robic cwiczenia na klatke??? nie spali mi sie??? ona odpiszczie szybko z gury dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 76 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2745
Mam pytanie : mam 34 lata , 174cm wzrostu, waga 74 kg , sporo tluszczu wokol brzucha , cwicze intensywnie od 3 tygodni na silowni i aeroby ( tez na silowni - 30 minut przed silowym jako rozgrzewka i 30 min po silowym, rowerek , bieznia , orbitrek ).
Wyliczylem ze potrzebuje 2970 dla zaokraglenia 3000 kcal to wypada 5 posilkow po 580-600 kcal.
Jak skalkulowac diete zeby jednoczesnie ZRZUCIC brzuch i ZBUDOWAC MASE ??? Czy w ogole jest to w moim wieku mozliwe ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niestety nie jest to mozliwe. Zajmij sie redukcja a pozniej masa. Chyba, ze wczesniej nigdy nie cwiczyles i dopiero zaczynasz. Wtedy mozesz ustalic bilans kcal na 0 i powoli zmieniac proporcje miesni wzgledem tluszczu, ale do tego trzeba genetyki i wiedzy.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-02-16 16:47:47

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
jest mozliwe robic jednoczesnie mase i gubic tluszcz . trzeba miec tylko duzo kasy na suplementy , odpowiednij trening , staz treningowy i diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14
Witam.
Ja mam pytanko oczywiście do użytkownika NORTON
A wiec od czego zacząć
przeczytałem dokładnie twa Wypowiedz i wygląda na to ze jestem typowym Ektomorfik staram sie podnieś masę ciała jakieś 6 miesięcy
wynik jest niestety żałosny, a tak wogule mam 186cm i wazę 70kg.
A i przed przeczytaniem twego artykułu myślałem ze wiem co nieco o tym widzę ze sie grubo myliłem udało mi sie przybrać cale dwa kilo a co do pytania to mam właściwie trzy, mam nadzieje ze znajdziesz na tyle czasu zęby mi pomóc.
1. Czy jest możliwość rospisanja jakieis dietki i treningu przez ciebie dla mnie i to jest to najcięższe ale zarazem najważniejsze pytanko.
2. Czy to ze boksuje i gram w kosza może mieć wpływ na moje słabiutkie osiągi w kulturystyce.
3. i co myślisz o tym nowym wynalazku MASSACRA.
Wielkie Pozdrowienia Buchaj zdrowiem
I mam nadzieje ze znajdziesz chwilkę czasu
respect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1659
nalepsze jest pierwsze zdanie w tym temacie cyt. Mam 177cm i waże 50kg" ahhahahahaah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
Napewno mi sie przyda... Dzieki SOG>>>-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
Witam

Mam pytanie dotyczace pierwszego postu w tym temacie. Pisze tam, że Ektomorficy powinni jeść 5 srednich posiłków dziennie (z sensownym uzasadnieniem), ale to się niestety różni od wszelkich innych opinii na ten temat. Wszedzie pisze,zeby rozlozyc papu na 9 posilków dziennie.
Czy to tu jest błąd,czy jak? prosze o krótką i tresciwą odpowiedz. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - LomaxPL w dniu 2008-06-29 21:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Moze byc 5, wazne zebys dostarczyl odpowiednia ilosc kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 123
No i GITara.
Do tych 5 posiłków dorzucę jeszcze okołotreningowo jakieś białko,carbo/gainera i powinien byc luz.
Dzięki wielkie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie jajka?

Następny temat

rower rehabilitacyjny

WHEY premium