SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robimy forme na lato - grupa III - spore modyfikacje/Michail

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Michail sprawa wyglada tak, chodzi mi o ten cykl treningowy, ale z wyrzuceniem z niego nog, ponieważ jest to trening za ciezki dla mnie, ponieważ miałem złamanie kosci strzałkowej w okolicy kolana i mam wywalone więzadła i musze uważać….
Prosiłbym żebys mi pomogl dokonac korekty w twoim planie, wykluczając czesc masowa, bo tego typu treningi już ciagne, heh, już od paru ladnych miesięcy i potrzebuje zmian….
Tak wiec potrzebuje dokonac modyfikacji dla treningow na gęstość umięśnienia i definicje…
Jeśli chodzi o dni treningowe to na 100% odpadaja mi niedziele bo silka zamknieta i soboty tez srednia sprawa bo studiuje, ale jakby już trzeba było to, może cos zakręcę..
Także Michail jak da rade to proszę i zainteresowanie się temacikiem….
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Jesli mialoby cos pomoc to moze jeszcze takie informacje jak:
wiek 23lata
staz okolo 2,5roku
ostatni plan masowy::
1.klatka (8seri wyciskowych, 4 rozciagajace) + Biceps (9seri)
2.Barki (10 seri) + triceps (9 seri)
3.Plecy (12 seri) + nogi tu lekko samemu wyczuwalem i wiedzialem kiedy konczyc
Plan bylo 3 dniowy...
Suplementacja przygotowana na teraz co cellu pump 2xdziennie po 9g i w ramach uzupelnienia diety gainer i wpc ostrowi
dieta: 2gbialka, 1g tluszczy i 4g wegli //wszystko oczywiscie na kg masy ciala
Teraz jak juz wczesniej pisalem chodzi mi o gestosc, definicje i rzezbe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Przypominaj mi się - podczas Świąt będę - więc coś rozpracujemy tu

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Michail, tak zastanawialem sie nad moimi nogami i mysle, ze cos leciutkiego moznaby gdzies wkleic, ale na malych ciezarach i bez wiekszych przeciazen-jakies maszyny, bez przysiadow...
A z waznych zalozen dochodzi to ze u mnie silownia zamknieta w niedziele, a sobota tez srednia sprawa bo studiuje i roznie to wyglada z zajeciami, takze najlepiej byloby zamknac sie w 5dniach powszednich, wtedy mogbym na 1000% trzymac sie idealnie programu przygotowanego przez ciebie

Zmieniony przez - Remk w dniu 2007-04-07 11:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6227
no wlasnie chodzi o 2 i 3 cykl tzn mam do dyspozycji tylko 6 dni trnigowych bez niedzieli :( silka zamknieta juz sam probowalem cos zmontowac ale chyba regeneracji nie bedzie moim sposobem mogl bys jakos pomoc? dzieki z gory i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
ACP.45 moze wlasny post, co ?!?! a nie spamujesz mi temacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Remk

No to może nogi robić bezsprzętowo - w weekend?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
ACP.45


To niedziele rób wolne - wszystko

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
Michail - moznaby, ale nie bardzo wiem jak zrobic nogi bezsprzetowo...a co z reszta parti, myslales juz cosik??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Od którego Cyklu zamierzasz zacząć?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 350 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20973
II bo masa w moim przypadku trwa juz ladny kawal czasu, a ile mozna to ciagnac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Idę z jajami - będę wieczorkiem - przypomnij mi sie.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam do was prośbe o pomoc

Następny temat

Jak to dostosować??

WHEY premium