SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Robimy Mase !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29
Witam , mam pytanie jestem teraz w fazie robienia masy waże 60 kg , białko piję 3x dziennie razem 120g , 30 minut przed śniadaniem , po treningu i 30 minut przed kolacją w sumie jem 4 posiłki dziennie , więc moję pytanie jest takie ile powinienem przytyć napewno w miesiąc b na tyle mam białka i co może mi przeszkodzić w tyciu.
Dzięki za pomoc , jakieś szczegóły to pisać ;p
Białko - Anabolic Monster Beef
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4428 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 65832
brak diety może Ci przeszkodzić... 120 gram prochu dziennie = nieporozumienie

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29
Z rana płatki owsiane na mleku , w szkole będę starał się jeść jakiś serek wiejski + bułka a tak to parę kromek chleba z szynka+ ser po szkole odrazu ziemniaki + wątróbka z cebulką lub ryż + kurczak odpoczywam godzinkę i idę na trening po treningu jakiś makaron z twarogiem lub sam twaróg na chleb chyba że coś polecasz po treningu na mase a na kolację omlet , jajecznica z boczkiem , niewiem czy sam proszek wpieprzam :p
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 19710 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62791
źle do tego podchodzisz, samo białko nie pomoże ci przytyć. Wywalasz pieniądze w błoto, bo przy takiej wadze nie problem o podaż białka

Pomogłem? Nie żałuj soga!!

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/[DT]_Czesiek_43__powrót_do_korzeni_-t1052127.html 

napisał(a)
Początkujący
Jakieś porady? wy się lepiej znacie to może mi pomożecie chciałbym przytyć jestem ektomorfikiem ;/
napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4835
typie, uzul se diete, i dodaj lepiej kcal nawet 800kcal , a nie w bialka sie bawicie, hehehe, a na diete kasy potem nie macie....
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 19710 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62791
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga spada, Brzuch stoi

Następny temat

posiłek przed i po

BCAA obniża zmęczenie podczas treningu BCAA obniża zmęczenie podczas treningu Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji Sterydy zwiększają ryzyko kontuzji Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Ile sterydów tak naprawdę biorą kulturyści?! Brad Castleberry - najbardziej znienawidzony człowiek w branży Brad Castleberry - najbardziej znienawidzony człowiek w branży Kulturystyka odmieniła jego życie Kulturystyka odmieniła jego życie Komunikat PZKFITS: Szkolenie dla zawodniczek Komunikat PZKFITS: Szkolenie dla zawodniczek Pieczona owsianka Pieczona owsianka Jak często trenować na siłowni? Jak często trenować na siłowni?