SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robienie masy a aeroby ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam panowie - mam pytanko. Otóż jestem w fazie robienia masy ale troszeczkę mam zatłuszczone ciało - nie sa się ukryć I otóż mam zamiar po każdym treningu na siłowni robić ćwiczenia aerobowe po około 30min tj, rowerek i bieganie. Czy to dobry pomysł - czy nie dostanie w ten sposób w "tyłek" ;) moja masa??
czy może tak być czy zmniejszyć ilość aerobów?? aaa - i jeszcze jedno otóż podczas robienia masy ile powinno się ćwiczyć w tygodniu na poszczególne partie mięśni - 2 razy nie będzie za dużo??
Pozdrawiam..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
przy masie partia 1x tydzien.
aeroby 30 min po kazdym treningu to mzoe byc trochje za duzo moze walnij 15-20 a najwyzej potem zrob lekki plan reukcyjny ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
jak jestes odrobine tlusciutki to aeroby ci nie zaszkodza, ale nie codziennie, tylko co drugi dzien.cwicz kazda partie miesni 1x w tygodniu, wyjatkiem moga byc łydki. Jak chcesz nabrac masy jakosciowej to rob sobie te aeroby, wtedy stopniowo to co spadnie ci tluszczyku powinny zastepowac miesnie. Chyba ze robisz "mase za wszelka cene" i nie bedziesz zly jak ci troche tluszczyku przybędzie - to aerobow oczywiscie zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby co drugi trening, 10-15 minut po treningu
wiecej mija sie z celem podczas robienia masy
jesli przeraza cie ze na masie przybylo cie tu i owdzie wybacz, ale taki juz trening+dieta na mase
na ladne kztalciki czas przyjdzie pozniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Częsciej czy rzadziej?

Następny temat

Co po masówce?

WHEY premium