SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robert Piotrkowicz IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Czyli następne zawody za tydzień w Texasie i miejmy nadzieje szansa na pudło ? Ma ktoś może już liste zgłoszonych zawodników do tych zawodów(tematu jeszcze nie widze)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
nie wiem czy w ogóle będzie temat o zawodach w Texasie, ale według wcześniejszych zapowiedzi Robert się wybiera i Steve Kuclo też, reszta konkurentów nieznana jak na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
Generalnie uważam,pomijając midsection robsona bo nie.oszukujmy sie.ze.wiekszosc.prosow ma.z.tym.problem(coleman 8 razy mr.o)np,gdyby ogarnął peak of the condition,mógłby byc w top 10 na olympii.w tym roku wzrósł iego.freak factor.zobaczcie te bary i łapska!nogi takze poprawione masowo.gdyby uzyskał taki conditioning jak kai czy heath przy tej wadze co na zawodach obecniejakies 116-118kg bo chyba tyle było to poszedł by grubo w stawce!im starszy tym lepszy!bravo Robert!miejmy nadzieje ze zakwalifikuje sie na olympie.oby było top 10!
1

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
myślisz? ciężko by było do pierwszej 10 się dopchać.Jest wielu zawodników z estetyczniejszą/przyjemniejszą sylwetką dla oka.Fajnie by było gdyby dostał miejsce punktowane na Olympi tzn w pierwszej 15.Myśle,że przy życiowej formie na 15 mógłby się załapać,ale brak pomocnego sponsora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
wiadomo ze fajnie kibicowac 'swojemu' ale realnie patrzac to na serio myslisz ze on ma szanse na top10 w najbardziej prestizowych zawodach na swiecie, ma braki w sylwetce no i ta tragiczna talia, jak rok temu wygladala o niebo lepiej, to w tym znowu cos jest z nia nie tak... szczerze to jak nie wyjdzie w formie petarda to strasznie ciezko bedzie mu zalapac spot na olimpie, zycze mu jak najlepiej, ale trzeba tez patrzec realnie, bo sylwetki mistrza to on niestety nie ma.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-08-16 22:00:52
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Gdyby miał formę nienaganną z bardzo mocno pociętymi dwójkami, pośladkami i resztą jak przyzwyczaił Nas za czasów amatarów to miałby szanse na TOP 10 mimo wielkiej talii i sylwetki, która wielu uznaje za niekorzystną. Ogólnie to każda partia jest u niego mocno rozwinięta i tylko ostateczny szlif jak bedzie dopracowany to zostanie Robert w końcu doceniony. Formy jeszcze optymalnej nie ma, ale liczę, ze za tydz będzie już bardzo dobra i da to w końcu upragniony awans, ale z Kuclo nie wygra już na starcie nawet, gdyby ten był bez formy... Więc zostaje walka o TOP2

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 357 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8663
kwestia narodowosci i sponsora, wystarczy na brancha spojrzec, talia jak tucznik przed sprzedaza do rzezni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
Robert o starcie w Sacramneto Pro 2015:

'Jestem zadowolony ze swojego występu z Sacramento, choć oczywiście wolałbym być oceniony wyżej. Waga na scenie to 112kg, a więc bliska tej, którą osiągnąłem w zeszłym roku startując na jesieni w Rosji i USA. W półfinałach nie byłem jeszcze dostatecznie odwodniony i dlatego brakowało mi nieco wyrazistości i ostrości, która stanowi mój atut. Dlatego dokonałem pewnych korekt i w finale osiągnąłem wygląd, którego oczekiwałem na tych zawodach. Do następnych zawodów będę się szykował w podobny sposób, jak do dzisiejszych, jedynie przyspieszę nieco proces odwadniania, aby już w półfinałach zaprezentować formę godną rywalizacji o podium, zwłaszcza, że to półfinały na ogół decydują o końcowej klasyfikacji zawodników na poszczególnych miejscach.
Zawody w Sacramento były dość "kameralne", startowało tylko 13 zawodników i muszę powiedzieć, że atmosfera była bardzo luźna i przyjazna, co jest typowe dla zawodów rozgrywanych w tym mieście.
Udało mi się też zdobyć kolejne 2 punkty niezbędne do uzyskania kwalifikacji na Mr Olympia. W przyszłym tygodniu będę walczył o kolejne punkty w San Antonio w Teksasie i nie będzie to łatwa walka. Nie ma co prawda listy startowej, ale od dawna wiadomo, że powinno się tam pojawić parę znanych nazwisk. Oprócz tego Teksas to terytorium mojego ulubionego sędziego Lee Thompsona, który nigdy nie daje mi szans w rywalizacji z Amerykanami. Tak więc wejście do finału w tych zawodach prawdopodobnie będzie stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie.
Pozdrawiam i dziękuję kibicom za miłe słowa!'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
lordknaga
wiadomo ze fajnie kibicowac 'swojemu' ale realnie patrzac to na serio myslisz ze on ma szanse na top10 w najbardziej prestizowych zawodach na swiecie, ma braki w sylwetce no i ta tragiczna talia, jak rok temu wygladala o niebo lepiej, to w tym znowu cos jest z nia nie tak... szczerze to jak nie wyjdzie w formie petarda to strasznie ciezko bedzie mu zalapac spot na olimpie, zycze mu jak najlepiej, ale trzeba tez patrzec realnie, bo sylwetki mistrza to on niestety nie ma.


Skoro Roelly "Deska do prasowania" Winklaar mógł być 7 to ja nie widzę powodu (poza sponsorem i pochodzeniem) dla którego Robert nie mógłby być w top 10

Freak factor faktycznie mu podskoczył sporo Fota z facebooka:




Zmieniony przez - Gubrin w dniu 2015-08-17 14:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
to jest tylko foto. kazdy kto jezdzi na zawody ci powie ze nie ma co sie sugerowac fotkami, tutaj wyszedl korzystnie robert to trzeba przyznac. co do winklaara to odpowiedz sobie sam, jesli deska do prasowania by wyszedl w dobrej formie co by bylo? lepszy gen i lepsze ksztalty, winklaar imo spokojnie by mogl byc nawet i top5 na olimpi, tylko ma ten sam problem ktory na lesiukov, bo sie ze za duzo straci przy konkretnej rzezbie, to samo tyczy sie beyeke, jak pisalem on spokojnie w formie by mogl byc i top3, a jaka forme prezentuje odkad jest pro to chyba kazdy widzi.

pamietam jak 2 lata temu ludzie pluli tutaj na forum (chyba fibo) ze robert przgral z yamagishim bo na fotach kozak w porownaniach byl, i ze kitajec za maly i gen lipa, a byl tam greg z tego forum i mowil ze na zywca robert nawet nie mial podjazdu do kitajca.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2015-08-17 14:23:54

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz na okladce "Sport Revue"

Następny temat

Fit-Expo, Poznań 9-11.05.2008

WHEY premium