SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Roślina na treningu. Nie mam siły by trenować.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Witam. Nie wiem czy to dobry dział, ale mam poważny problem związany z moją kondycją. Chodzę na teningi MMA 2 razy w tygodniu i jak jest dość ciężki szybki kondycyjny trening to czuje się strasznie mam odruchy wymiotne i nie mam siły na nic a do tego trener zauważył że mam problemy z kondychą i na kazdym treningu robi mi wycisk kondycyjny. Chcę to zwalczyć. Jestem bardzo chudy szkielet poprostu. Mam 191cm wzrostu 15 lat waże 70 kg (to bardzo mało jak na mój wzrost). Nigdy nic nie trenowałem a to MMA trenuje kilka miesięcy. Nie znam się na dietach więc jem wszystko zupy ziemniaki makaron kurczaka jajecznice kanapki (staram się wykluczyć słodycze). Muszę zdrowo nabrać masy i wyglądać jak normalny mężczyzna a nie jak suszona śliwka. Jak wytrzymać trening? Poradźcie coś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Z reguły na brak kondycji pomagają interwały :)

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby

Następny temat

Pomoc redukcja/masa, aeroby, hiit, siłownia

WHEY premium