SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Richard Gaspari

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22577

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


Szukałem i nie znalazłem teamtu z tym kulturystą a uważam że zasługuje na temat w naszym archiwum fotek będzie ponad 90

Full Name: Richard Steven Gaspari
Nickname: The Dragon Slayer
Official Website: RichGaspari.com
Location: Neptune, New Jersey, USA
Date of Birth: May, 16th 1963
Place of Birth: New Brunswick, New Jersey, USA.
Height: 5'9
Off Season Weight: 245 lbs.
Competition Weight: 225 lbs.


1983 Junior Nationals 1st
1983 Junior Nationals Heavyweight, 1st
1983 Nationals Heavyweight, 5th
1984 Nationals Light Heavyweight, 4th
1984 World Amateur Championships Light Heavyweight, 1st
1985 Night of Champions 2nd
1985 Mr. Olympia 3rd
1986 Los Angeles Pro Championships 1st
1986 Mr. Olympia 2nd
1986 World Pro Championships 1st
1987 Grand Prix France 1st
1987 Grand Prix Germany 1st
1987 Grand Prix Germany (II) 2nd
1987 Mr. Olympia 2nd
1988 Grand Prix England 2nd
1988 Grand Prix France 1st
1988 Grand Prix Germany 1st
1988 Grand Prix Greece 2nd
1988 Grand Prix Italy 1st
1988 Grand Prix Spain 1st
1988 Grand Prix Spain (II) 2nd
1988 Mr. Olympia 2nd
1989 Arnold Schwarzenegger Classic 1st
1989 Mr. Olympia 4th
1990 Mr. Olympia 5th
1991 Arnold Schwarzenegger Classic 7th
1991 Mr. Olympia 10th
1992 Arnold Schwarzenegger Classic 13th
1994 Chicago Pro Invitational 16th
1994 Niagara Falls Pro Invitational 15th
1994 Night of Champions 17th
1995 Canada Pro Cup 5th
1995 Night of Champions 12th
1996 Canada Pro Cup 11th
1996 Florida Pro Invitational 12th
1996 San Jose Pro Invitational 16th
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 892 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17932


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie kulturystów w przemianie czasu

Następny temat

Porównanie kulturystów

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne