SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rhodiola rosea i Ashwagandha warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6208
Cześć,
Ćwiczę z obciążeniem już 3 miesiąc (na redukcji) i pomału zaczynam odczuwać coraz większe zmęczenie. Ponadto mam na uczelni teraz gorący okres (sesja) i masę innych problemów na głowie co wiąże się ze stanem poddenerwowania, wewnętrznego lęku, że mogę oblać itp. Przeczytałem gdzieś przez przypadek o Różańcu górskim (Rhodiola rosea) i Ashwagandha, że ich działanie poprawia wydolność fizyczną i psychiczną, obniżają poziom stresu i ogółem same pozytywne efekty. Czy to prawda czy mit? Warto zainwestować w te produkty, jak tak to jak je dawkować? Z tego co czytałem Rhodiole rano a Ashwagandhe przed spaniem? Czy może polecicie coś lepszego? Dodam, że nie stosuję innych suplementów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
warto . równowartość ok. 500 mg ekstraktu i patrzyć na standaryzację. Olimp, hepatica ma fajną - wrzucasz po 2 tabs, do snu będzie ok. rhodiolkę możesz wrzucić rano 200-400 mg ekstraktu + również standaryzowane na te min. 5%.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6208
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Wybrałbym te same
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs Trenuj z Mistrzem SFD

Następny temat

Bialko czy Gainer - prosze o podpowiedz.

WHEY premium