SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu PH+SUSTA+WINKO+SUPLE :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
karei a co to za problem w przedramie sobie walnąć lub w brzuch tam to jest bije to nie są normalne igiełki do saa tylko takie małe cicki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
no i stało się wczoraj w pracy przeciąłem sobie cała dłoń nożem (4szwy) i końcówki 2palców lekko ucięte ;-/ dostałem tydzień L4 jak na razie ale pewnie coś czuję że z 3-4tyg nic nie będę mógł chwycić ani nic z tych rzeczy... ;-/
dziś wstałem rano łapa pulsuje niezmiesko, i dretwieje cała ledwo co umie zacisnąć pieść lekko bo wszystko się ściąga... myślę że chyba przerwie tą całą bombę i zacznę chyba trenować balet lub coś podobnego... bo już drugi raz mam konkretne plany a tutaj jak nie kontuzja lub wypadek samochodowy to łapa do szycia ;-/
zobaczę jak się to będzie goić ale czuję że tak będzie że z miesiąc od siłowni pass ;-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
niezle sobie lecisz ze zdrowiem jak masz takie sajdy ja bym se juz dawno dał spokoj ale twoje zycie twoja sprawa


dziwi mnie troche ze zaczeles z grubej rury

wyniki silowe jak i wyglad nie sa imponujące


moim zdaniem mogles troche lżej poleciec


co do wypadku zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak bym ci pokazała zdjęcie z początku moich poczynań z siłownia to byś nie uwierzył że to ja myślę że na jesień wrócę do polski albo na zimę i dopiero tam coś przybije lub na nowy rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Costy robił z tym nożem żeś się tak pochlastał ?

Ja mam jazdy jak jestem na clenie, ( łapy mi latają ) ale to zdarzy mi sie kawałek opuszka palca odciąć .... Krew wali strasznie ale tydzień i jestem jak nowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
w anglii nie ma L4 tylko jest zwyczajne sicknote a do tyg. nie potrzebujesz zadnego zwolnienia

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2011-03-27 10:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
1shaggy ale co to ma wspolnego z tematem skoro i tak jest na zwolnieniu?

Zmieniony przez - Joy w dniu 2011-03-27 11:03:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1419
Polako
bardzo fajnie że postanowiłeś tą relacje opisać ja twojego cyklu nie popieram ze względu na insuline przy takim wyglądzie jaki posiadałeś jak i posiadasz obecnie na temat PH w cyklu się nie wypowiem bo nigdy mnie nie interesowały ale skoro już doszło do tego że w twoim cyklu pojawiła się insulina myślę że przydało by się zrobić na nią korektę a dokładnie chodzi mi o zwiększenie dawek ze względu że jej nie poczujesz za bardzo w tym cyklu przy obecnych dawkach jak już coś zrobić to konkretnie tym bardziej że twoja kobieta w maju wraca i musisz w te majowe dni dawać swoją wielkością cień a na kolejną zimę mieć czym grzać

no i
1. oblałem się wrzątkiem i mam sparzone 2palce
2. dziś miałem nie lada przeżycie złamala mi się igła z pena w przedramieniu
3. sauna po insulinie
4. no i stało się wczoraj w pracy przeciąłem sobie cała dłoń nożem (4szwy) i końcówki 2palców lekko ucięte

KALEKA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz owinąć łape bandażem boxerskim , chociażby zagipsuj heha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
co do przeciecia na dloni , lipa sprawa mialem kiedys podobna sytuacje rana sie dlugo goi i boli przy wykonywaniu roznych cwiczen
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino z razaka i???

Następny temat

Pierwszy Cykl rozpiska , pomoc.

WHEY premium