SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekompozycja sylwetki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
Witam. Mam kilka pytań odnośnie rekompozycji. Więc mam 16 lat (niedługo 17) jestem trochę ulany i chciałbym coś zrobić ze swoją sylwetką. Czy tak zwana rekompozycja to skuteczna metoda?
Czy siłownia to mus? Czy mogę np. połączyć kalistenikę z biegami interwałowymi?

Wzrost: 177
Waga: 82
Wiek: 16

Zdrowych i wesołych :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Na poczatek to musisz dorosnac.

Twoje cialo sie jeszcze ksztaltuje, ale to swietny moment by nadac temu rozwojowi odpowieni kierunek.


Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-12-26 07:07:23
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
abdulkanarek
Na poczatek to musisz dorosnac.

Twoje cialo sie jeszcze ksztaltuje, ale to swietny moment by nadac temu rozwojowi odpowieni kierunek.



Zmieniony przez - abdulkanarek w dniu 2017-12-26 07:07:23



Wìęc można łączyć kalistenikę z biegami interwałowymi? Do lata chciałbym już jakoś wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17483
wszystko mozna laczyc, kwestia celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
jak jesteś troszeczkę ulany to raczej o rekompozycji nie ma mowy, zrób redukcję, rekompa mozesz zrobic jak znasz ciała jak reaguje na dany makroskaldnik w diecie i jego ilość inaczej nie dasz rady.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Autor po pojeciem rekompozycji rozumie zdaje sie redukcje i zbudowanie masy a, ze pojecia o tym nie ma i czasu do prezentacji 6 paka i klaty supermana zostalo zaledwie pol roku nalezy powodzenia zyczyc.

Najpierw musisz sie odzywiac...najlepiej prawidlowo. To podstawa, pozwoli Ci na realizacje jednego celu - spalenia tluszczu. Budowanie masy miesniowej to raczej na kolejny sezon.

Zapodaj zrzut diety z podwieszonego tematu, do tego ankieta dzialu, rowniez w podwieszonych. Do tego policz swoje zapotrzebowanie, wzor domyslasz sie gdzie bedzie, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masz dopiero 16 lat, nie potrzebujesz restrykcyjnej diety. Zdecydowanie wystarczy zdrowe odżywianie + aktywność fizyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
abdulkanarek
Autor po pojeciem rekompozycji rozumie zdaje sie redukcje i zbudowanie masy a, ze pojecia o tym nie ma i czasu do prezentacji 6 paka i klaty supermana zostalo zaledwie pol roku nalezy powodzenia zyczyc.

Najpierw musisz sie odzywiac...najlepiej prawidlowo. To podstawa, pozwoli Ci na realizacje jednego celu - spalenia tluszczu. Budowanie masy miesniowej to raczej na kolejny sezon.

Zapodaj zrzut diety z podwieszonego tematu, do tego ankieta dzialu, rowniez w podwieszonych. Do tego policz swoje zapotrzebowanie, wzor domyslasz sie gdzie bedzie, nie?


Nie wspominałem o diecie. Przecież to oczywistość ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
No nie wspomniales...tez, ze nikt nie wpadl na.to.zeby Ci ja ulozyc,,,sami ignoranci ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
abdulkanarek
No nie wspomniales...tez, ze nikt nie wpadl na.to.zeby Ci ja ulozyc,,,sami ignoranci ;)


Widzę, że kolega strasznie upuerdliwy. Nie wspomniałem o diecie ponieważ byłem u dietetyka i takową posiadam ;) Przyszedłem tutaj zapytac tylko o ty, czy można łączyć kalistenikę z biegami interwałowymi, na co jakiś kolega wyżej jasno odpowiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Bajecznie, wrzuc foty w czerwcu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety masa -79kg

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium