SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rehabilitant

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 402

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 0 Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 0
Witam, czy znajde tu rehabilitanta chetnego do pomocy przy powrocie do pełnego zakresy ruchu po tenolizie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1688 Napisanych postów 46654 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470991
Witaj , czego była tenoliza , kiedy był zabieg oraz jakiej pomocy oczekujesz ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 0 Na forum 123 dni Przeczytanych tematów 0
Tenoliza sciegna zginacza glebokiego 4 palca, zabieg byl 3,5 tyg temu. Z przykurczu 160 stopni zrobili mi okolo 45 stopni, jednak po wyjeciu gipsu i zdjeciu szwow wczoraj nie moge ani zgiac dloni w piesc ani wyprostowac. Przy zgieciu czuje jakby mi cos wrecz ten palec wypychalo do gory, a zginam mocno az niekiedy mi sie trzesie reka. Czy to normalne i do rozruszania? Czy raczej moge sie pozegnac z jakakolwiek aktywnoscia? Dodam zdjecie jak to bylo ciete, moze cos pomoze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1688 Napisanych postów 46654 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 470991
Długii
Czy to normalne i do rozruszania? Czy raczej moge sie pozegnac z jakakolwiek aktywnoscia? Dodam zdjecie jak to bylo ciete, moze cos pomoze.

wymaga to terapii i to trochę dłuższej
jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić jakiegoś sprawdzonego terapeutę

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia, dawkowanie przeciwdziałaczy