SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rehabilitacja - złamanie nogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Było o tyle ok, że złamanie nie było z żadnym przemieszczeniem, przesunięciem. Lekarze powiedzieli, że po 4 tyg. gips zostanie ściągnięty, zrobimy zdjęcie i pewnie rehabilitacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Witam Wszystkich;
Mam zapytanie dotyczące mojego przypadku /może ktoś miał coś podobnego/.
Mam złamaną nogę /pęknięta dolna nasada kości piszczelowej, bez przemieszczenia/. Po 2 tygodniach noszenoa gipsu normalnego udałem sie do ortopedy w celu zrobienia dodatkowego prześwietlenia /zwykłe, plus skośne/ i zmiane gipsu na tzw. lekki. Na zdjęciu nie widac jeszcze zrostu. Ortopeda założył mi gips lekki i stwierdził, że musze go ponosić jeszcze 4 tygodnie / w sumie bedzie 6/. Mam pytanie - może miał ktoś podobny przypadek? Jakie sa szanse, że po tych w sumie 6 tygodniach będę mógł porzucić gips? Ile trwa rehabilitacja i kidy można zacząć normalnie chodzić?
Z góry dziękuje za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
hmmm ja nie mialem zlamania nogi lecz reki, ale mam sruby i tu takie pytanie zy moge chodzic na basen? zwolnienie z wf mam jeszcze powyzej miesiaca ale raczej przy plywaniu nic mi nie przeszkadza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Witam. Ja tez mam pytanie dotyczace zlamania, ale w moim przypadku jest to zlamanie kostki. Lekarz powiedzial, ze bede chodzil w gipsie 6 tygodni. Z tego co widze paru z was ma powazniejsze urazy, a gips nosicie mniejwiecej tyle samo czasu. Czy nie uwazacie ze 6 tygodni to troche dlugo jak na zwykle zlamanie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NADGARSTEK

Następny temat

Coś i urosło na palcu fuc* y*u :)

WHEY premium