SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regeneracja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Chciałbym poruszyc temat wolnych dni miedzy treningami ustalałem sobie teraz nowy trening i wyglada on tak:
1 trening
2 trening
3 wolne
4 trening
5 treinng
6 wolne
7 wolne
Co o tym sądzicie?
Zawsze trenowałem co drugi dzien ale od paru miesiecy mam słabe rezultaty i postanowiłem to zmienić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13782
ie zmieniaj treningu tylko dietę a tak wogle jaki staż?

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
ANIIMAL`a nie sluchaj.
podaj nam plan. moze jest zly.
pozatym zaleca sie po miesiacu cwiczen 2 tyg przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
slabe rezultaty moga byc przyczyna wielu czynnikow, zmien cwiczenia jesli od paru miesiecy trenujesz to samo, np jesli caly czas robisz klatke plasko ze sztanga zmien na klatke plasko hantlami, i tak na kazdym cwiczeniu, te same cwiczenia najlepiej cwiczyc nie dluzej jak 6-8 tygodni, pozniej nalezy zmieniac. Moze to tez byc spowodowane tym, ze nie robisz treningu odpoczynkowego, konczysz cykl ten 6 tygodniowy, robisz 2 tygodnie odpoczynku (1 seria mniej na kazdym cwiczeniu, i zeby zawsze zostawalo 1-2 powtorzen zapasu w serii). Sprobuj, a gwarantuje ze na nowym cyklu pojawia sie zakwasy i rezultaty bedziesz widzial po kilku treningach.

No i kolega wyzej mnie wyprzedzil ;P

Zmieniony przez - Petryk88 w dniu 2009-04-22 18:34:28

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
Petryk88 bardzo ladnie opisal Ci tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
cały trening wyglada tak:
1 dzien
klatka
wyciskanie na poziomej
rozpietki na poziomej
wyciskanie na skosnej
rozpietki na skosnej
triceps
francuskie
prostowanie reki do tyłu siedzac
2 dzien
najszerszy
wiosłowanie sztangą
podciaganie sztangi jedna strona
biceps
modlitewnik waski uchwyt
uginanie chantelek stojąc
3 dzien
barki
wyciskanie zza karku
wyciskanie z przed karku
unoszenie chantelek na boki
nogi
wyciskanie na ławce
wspinanie na palcach
4 dzien
czworoboczny
podciaganie sztangi do brody
szrugsy
przedramię
uginanie gryf łamany odwrotny uchwych

serie to 2,3 rozgrzewkowe i prawidłowe 3,4 powturzenia to jeszcze nie wiem bo teraz zamierzam zmieniac obciazenie w seriach

a tu troche o mnie:
pleć: mezczyzna
wiek 19 lat
waga 83 kg
wzrost 182 cm
cel: masa
staz treningowy: 2,5 roku
inne sporty: sztuki walki (samodzielnie)
wyposarzenie silowni: laweczka regulacja oparcia, przyrzad do cwiczen nóg,2 chantelki gryf prosty, gryf łamany lekko,modlitewnik, 100 kg max obciazenia
suplementy: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
A co myslicie o tych dniach wolnych co drugi dzien lepiej czy tak jak napisałem nawet by mi pasowało bo co drugi dzien to nie zdąrze zrobic wszystkich parti w ciągu tygodnia i dwa dni wolne pod rząd moze jeszcze lepiej dla regeneracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4676
Ja na początku ćwiczyłem 4 dni w tygodniu ale lipa była nic nie rosło... potem posłuchałem brata i zacząłem ćwiczyć 6 dni w tygodniu tylko wolna niedziela i wtedy to mnie ruszyło masa i siła rosła;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wypelnij ankietę; z tych ogolnikow nie sposob bowiem wiele wywnioskować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Dlugo juz ciagniesz te same cwiczenia?

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w rozbudowie nóg

Następny temat

trening dla polamanca :D !

Wiecej