SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukować czy masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4185
Witam.
Ćwiczę 3 lata (1,5 z dietą). Przez ten czas skoczyłem z 58 kg do 73kg. Chciałbym zacząć redukcje ale nie wiem czy po redukcij znowu nie będę wyglądał jak kurczak (z drugiej strony czuję się zalany tłuszczem). Proszę o rzucenie okiem na moje zdjęcia i pomoc w podjęciu decyzij czy masować dalej czy przyredukować (sam bardziej jestem za opcją redukcij)







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Albo dokładasz mięsa a później ostro redukujesz, albo redukujesz teraz a później wchodzisz na czysto na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4185
Rozumiem. Ale czy przy takim stanie masy po redukcij miesnie sie odsloniom i beda widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Odsłonią się jak to na redukcji przydałoby się więcej masy mięśniowej ;)


Zmieniony przez - Virtus w dniu 2015-06-09 12:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 169 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4185
nie mam juz motywacij na dalsze masowanie (niejestem w stanie wiecej jesc).wole przyredukowac i od wrzesnia znowu z masa pocisnac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę kupić bieżnię aby stracić parę kilo

Następny temat

Problem, nie wiem co robić.

Wiecej