SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja w obebie klatki,przykładowy trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Witam wszystkich , mam niemały problem otóż mam ginekomastie zdosc spora iloscią tłuszczu na klatce piersiowej,nie preszkadzało by mi to wcale gdyby nie fakt ze ja cały szczupły jestem poza klatka:/ od 2 miesiecy jestem na masie ale postanowiłem przerwać trening masowy i zabrac sie za tą klatke , stwierdziłem ze zamiast siłowni będe codziennie robił pompki z tygodnia na tydzien zwiekszajac ilosc seri oraz rozpiętki (takze zwiekszajac ich ilosc z tygodnia na tydzień) czyli np . przez tydzien 2x50 pompek od następnego tygodnia 3x50 potem 4x50 i jak będe dawał rade to dalej będe zwiekszał aż bedzie ilość z która bede miał trudności i na tej ilości będe cwiczył około miesiaca czyli wsumie 2 miesiace dodakowo dla spalenia wiekszej ilosci kalori (i fajnego brzuszka:) bede robił a6w , co sądziie o takiej redukcji ma jakiś sens?, czy zastosować inny trening? mam do dyspozycji drązek górny na którym cwiczyłem brzuch i plecy ,drązek na scianie na którm cwiczyłem triceps brzuch i przy pochyleniu sie klatke, oraz ławke sztange i hantle . Oczywiscie dieta także z mniejsza iloscią kalori i węglów.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 75

Wzrost: 182

Obwód klatki: 98

Obwód ramienia: 35

Obwód talii: 86

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niewiem

Aktywność w ciągu dnia: szkoła,siłownia,duzo chodzenia i czesty wysiłek fizyczny

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 6 razy w tyg ,w tym 3 dni tylko brzuch.

Odżywianie: obecnie pochłniam wszystko i we wszystkich ilosciach(jem duzo bo mam szybką przemiane materi i stale jestem głodny)

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: stan zdrowia bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: podane w temacie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: żadncyh

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie planowałem ale możliwe.

Stosowane wcześniej diety: masowa.

Zmieniony przez - Gacu116 w dniu 2007-10-10 14:33:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm raczej pierwszy krok to idz do lekarza, niech on oceni jak to widzi i wykluczy zabieg operacyjny. Jesli to nie operacyjne to dieta nisko ww plus trening silowy i aerobowy oraz suplementy typu 6-oxo pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
U lekrza byłem niejednego i stwierdził ze nic sie z tym nie zrobi:/ awiec biore sie trening siłowy , aeroby jakieś tam będe robił a co do suplementacji to moze być to? http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=254258252 , ktos to juz stosował? jakie były efekty? bo pierwszy raz słysze otym 6-oxo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp system protein 80

Następny temat

Redukcja 25 kg.

Wiecej