SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
na redukcji 2800 kcal 220B 100T 275W waga100 180cm ,obecnie ostatnio redukcja idzie wolnie bo praktycznie co week mi wypada okazyjnie jak nie komunia to slub 3xtrening plus 3-4 cardio lub interwal nie wiem czy nie jest to stagnacja wprawdzie zaczynalem od 3000 kcal a z poczatku nie obcianalem w ogole chwilami mialem momenty ze micha rzewczywiscie nie byla trzymana wiec chce sie za to zabrac teraz w 120% powiedzcie mi co sadzicie o rotacji i jak rozlozyc makro w takim przypadku?

Największy problem mam z boczkami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699676
No jeżeli micha nie była trzymana to co się dziwić . Teraz zacznij trzymać odpowiednie proporcje i kalorycznosc a afekt będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jezeli cały tydzień się przykładasz a trochę odpuścisz jednego z dni, to i tak sylwetka powinna się zmieniać na plus. Poza tym wystarczy podejść z głową do takich imprez a nie jeść i pić do pełna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 486 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31018
Cały tydzień ogólnie się przykładam także wydaje mi się że jak raz w tyg mi coś wyskoczy też nie jem jak prosie np w week wpadły mi 3 kawałki pizzy jakieś lody i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No chłopie, albo rybki, albo akwarium. "I tyle" to "AZ TYLE" 3 kawałki pizzy i lody to jakiś 600-800kcal w zależności jakie duże kawałki i z jakimi dodatkami. Więc to jest różnica...
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdarza się tak, że niektóre osoby potrafią przez cały weekend zaburzyć tygodniowy bilans kaloryczny.
W efekcie nie mobilizujemy organizmu do uruchomienia rezerw energetycznych w postaci tkanki tłuszczowej, gdyż nie ma deficytu.

Nie wiemy jak dokładnie wygląda Twoja ''geneza'' redukcji.
Wstaw pełną ankietę działu + swój jadłospis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
(...) wystarczy podejść z głową do takich imprez a nie jeść i pić do pełna.

I wszystko w temacie. Sam mam teraz komunię, wcześniej były chrzciny, a za chwilę będzie wesele i jakoś nie mam najmniejszego problemu z dietą.

Piszesz tak lekko o takim syfie, jak pizza i lody to nie dziw sie, że masz problem.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-05-15 11:53:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Rzeczywiście, warto dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda Twoja dieta. Eliminacja ewentualnie występujących błędów pozwoli na poprawę jakości sylwetki. Nawet jeżeli od czasu do czasu coś Ci wypadnie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
JAk przedmówcy wrzuć tutaj swój jadłospis w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Bez przesady, że ten jeden cheat przeszkodzi w redukcji. Ja co tydzień robię raz większy raz mniejszy a schodzi ładnie. Tylko już 11 tydzień się zaczyna i jestem około tys kcal na minusie. Zależy od całokształtu diety.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
10 tyś. to nie jest ,,czit'' a jakieś kompulsywne obżarstwo. :)
Jednym przeszkodzi, drugim nie, jest to zależne od wielu czynników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem - dieta na masę

Następny temat

Dzień po cheat day

WHEY premium