SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Proszę o pomoc w redukcji tkanki tłuszczowej, zależy mi jak najszybszym spaleniu, chciałbym ograniczać się do ćwiczenia w domu, maksymalnie raz w tygodniu mógłbym chodzić na siłownie.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 93

Wzrost: 174

Cel treningowy: Redukcja Tłuszczu

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Kiedyś karate i aikido, od roku nic

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Brak

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak

Zmieniony przez - wojt3q w dniu 2009-05-24 21:22:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Pyt co do diety jeszcze takie szybkie.
Czytając tą diete to stwierdzam że aż tyle to ja nie jem
Może być tak że np na śniadanie, kolacje, i po treningu np serek wiejski, a na obiad np schabowy?

Zmieniony przez - wojt3q w dniu 2009-05-25 13:54:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Bez biegania (i diety) pozostaje Ci tylko liposukcja, więc jednak niezbędne jest, byś 3x w tygodniu z domu wyszedł, chyba że masz w nim orbitreka, bieżnię lub chociaż rowerek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Zapomniałem dodać, 2 lata temu miałem poważnie skręcone kolano, i mam przeciw wskazanie od lekarza na bieganie.
Może zaproponujecie jakiś przykład ćwiczeń i dietę ew jakieś środki odchudzające?

Sog wszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
No to może być ciężko. Do spalania tłuszczu potrzebny jest ruch. A jesteś w stanie robić sobie godzinne marsze? Do tego ścisła dieta, ThermLineForte i nie powinno być źle. Jeśli nie możesz sobie pozwolić także na dłuższe marsze, to może pływanie by Ci odpowiadało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Pływam raz w tygodniu. A z uczelni ostatnio chodzę piechotką. Próbowałem kiedyś 6 weidera, dawało to efekty. Dopiero teraz tak się roztyłem przez siedzenie i rycie w książkach. A ten środek ma jakieś środki uboczne na zdrowie?
Jakiś przykład ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Najlepszym sposobem jest połączenie - trening siłowy/PHA, hiit w nietreningowe, tabata, areoby, dieta.
Jakies inne przeciwskazania od lekarza?
bieganie? a ćwiczenia na silowni? i inne aktywności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Praktycznie tylko bieganie.
Z innych aktywności to 6 lat ćwiczyłem różne sztuki walki. Ale od roku siedzę w książkach i przybrało mi się na wadze. Co do ćw na siłowni to chyba jakieś co nie wymagają na początku dużo siły, bo obecnie jestem bardzo słaby kondycyjnie. Na początku chciałbym tak ok 10kg schudnąć. Wiem że bez diety się nie obejdzie więc proszę o przykładową dietę oraz zestaw ćwiczeń. Pomoc wynagrodzę soczystym sg - iem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
posty kolegi traktor71
trening
https://www.sfd.pl/Fbw_5x5_Cel_Redukcja_PomoC_:_Iverson_:-t470421.html
hiit
https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html

na pewno też basen i inne areoby
poczytaj o diecie low carb w dziale dieta

upewnij sie czy tylko bieganie na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 127
Ok dzięki, sog wszedł w innym temacie ;)
Spróbuje ten trening interwałowy zrobić. We środę basenik, i w czwartek i może jeszcze w piątek siłownia.
Co do tej diety, poczytam i zamieszczę dietę do sprawdzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Proszę o odpowiedź jak się odżywiać żeby mieć ujemny bilans kaloryczny?
Zaczęłam trening fitness min. 3 razy w tygodniu, 1,5 h ułożony przez specjalistę po uprzednim przeprowadzeniu u mnie testów, po jakim czasie mogę oczekiwać efektów spalenia tkanki tłuszczowej tak żeby było to zauważalne, ważę 63kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Po krótce: wyliczamy nasze dzienne zapotrzebowanie i obcinamy z niego część wartości = dieta o ujemnym bilansie kalorycznym
Kiedy? Ciężko powiedzieć zalezy od mnóstwa czynników.
Najlepiej ułozyć taką diete (czytając przykładnie wskazówki kolegów działu odżywianie)i wkleić tam swoją diete z ankietą do poprawy.

Wszystko jest w tematach podwieszonych na forum w dziale odżywianie.
Tutaj sprawy związane z treningiem.

Zmieniony przez - chwds w dniu 2009-05-25 13:20:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy splitx2

Następny temat

Potrzebuje porady ;)

WHEY premium