SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 63
Witam, od prawie 2 miesiecy walcze z moja opona na brzuchu i poczatkowo bylem zadowolony, spadlo mi o ok 5-6 cm ze 106cm niemniej od 4 tygodni stoje w miejscu. Waga wyjsciowa to 100kg, aktualnie mam pomeidzy 95 a 96kg. Wzrost 184cm. W celu zrzucenia opony nie jem slodyczy, ziemniakow, makaronow, pieczywa, smazonych potraw i nie pije slodkich napojow. Staram sie jesc regularnie co ok 3-4 godziny (nie zawsze sie da), rano jem na sniadanie owsianke i banana, pozniej w pracy jogurt naturalny z pokrojona gruszka (czasem dla odmiany serek wiejski), pozniej salatke (sam robie - rozne warzywa, ziola, czasem jakies mieso lub ryba + olej rydzowy lub oliwa z oliwek), obiad to z reguly kasza jaglana + jakies mieso (pieczony drob lub pieczona ryba), a na kolacje to roznie, twarog z pomidorem (po treningu) albo owoce, wafle ryzowe lub cos w ten desen (wieczorem nie jestem glodny z reguly). Generalnie ok 1800-2000 kcal dziennie. W kwestii treningow - od 2 miesiecy zaczelem biegac (zaczynalem od totalnego zera), poczatkowo bylo to 1.5km, pozniej 3km, 4km a dzis przebieglem 6km (w sumie jestem zadowolony z postepu). Wstaje o 5 rano zeby biegac (wiec biegam od ok 5:20), biegam na czczo zas po bieganiu jem wspomnianego banana (nie wiem czy bieganie na czczo jest zdrowe ale to jest jedyna stala pora kiedy moge biegac) - biegam pomiedzy 18-28 minut. Biegam od poniedzialku do piatku. Dodatkowo 2x w tygodniu trenuje krav-mage (po 1.5h) - niestety dopiero od niecalego miesiaca po blisko rocznej przerwie, mialem przerwe z powodow rodzinnych. Dodatkowo od 2 tygodni spozywam co rano L-karnityne 1000. Co moglbym jeszcze zrobic by pozbyc sie kalduna? Na silownie niestety nie mam czasu. Z gory dziekuje za pomoc!


Zmieniony przez - burnmystomach w dniu 2016-04-19 08:55:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Problemem jest brak treningu siłowego. Bez niego ciężko kształtować sylwetkę. Zamiast biegania treningi siłowe + ew. interwały.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 63
Dzieki za odpowiedz. Czy sa jakies treningi silowe ktore moge wykonac w domu bez sprzetu? Poczytam o interwalach i zaczne je wykonywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 571
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html 
3

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weekendowe tycie – jak mu zapobiegać?

Następny temat

Picie białka bezposrednio po treningu.

Wiecej