SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu z masą?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Cześć mam pytanie zacząłem od niedawna chodzić na siłownie chce stworzyć diete dla siebie z tym że. Mam dość sporo zbędnego tłuszczu na brzuchu i ogólnie przez piwko trochę się zrobił nie fajny. Ważę 72/73 kg przy wzroście 175cm. Jednak jednocześnie chcę przybrać masę mięśniową na klactce, bajcku, tricepsie i innych mięśniach bo suchar jestem w tamtych miejscach. Wystarczy dieta na mase( Czy wtedy tłuszcz się zredukuje na brzuchu) bo zależy mi aby zrobic 6opak na brzuchu. Jeśli odrazu można to jak toś ma to link to fajnej diety bym poprosił :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Masa czyli dodatni bilans kaloryczny około 250-300 kcal na + do swojego zapotrzebowania

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

Tutaj obliczasz własne zapotrzebowanie http://potreningu.pl/kalkulatory 

Zależy Ci na mięśniach brzucha? Skup się nad treningiem całego ciała. Wątpię żeby sporo tego tłuszczu było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
Ale czy wtedy ten tłuszcz też będzie redukowany przy diecie na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 127 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4552
w diecie na mase raczej nie bo przeciez jesz dodatkowy bilans kaloryczny.zeby zredukowac tluszcz to potrzeba diety na minusie plus biegi albo jakies aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 116
No właśnie dlatego się pytam jak zbilansować dietę aby stracić tłuszcz a zyskać mase mięśniową. Zrównoważyć redukcje i mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mięśnie budujesz poprzez trening to jest bodziec. Masę zyskujesz poprzez dodatni bilans kaloryczny w diecie, jedyne co możesz zrobić to ograniczyć węglowodany zwiększyć ilość białka, do tego aeroby x3 w tygodniu. Nie ma czegoś takiego jak redukcja i masa jednocześnie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taka dieta jest dobra?

Następny temat

oliwa

WHEY premium