SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu, a A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

78,5

Wzrost

176

Cel treningowy

Wycinka

Staż treningowy na siłowni

2 lata

Uprawiane inne sporty

aktualnie brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

Obniżone węgle, nie dopięta w 100%, aczkolwiek jest :)

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

FBW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 420
Witam wszystkich :) Aktualnie jestem na redukcji już 3 tydzień, jak na razie waga poszła z 82kg na 78kg z groszami, myślę, że to całkiem niezły rezultat, ale okej przejdźmy do rzeczy.. Chciałbym się dość fajnie dociąć, a szczególnie brzuch, nogi i plecy.. tłuszczyku wiadomo trochę zalega.. i mam dylemat czy wrzucić może jakiś spalacz ? czy póki co ćwiczyć z ogarniętą dietką, aerobami a dopiero na docinke końcową wrzucić spalacz ?

I co powiecie na trening A6W przy redukcji dla lepszego uwidocznienia mięśni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862

przeczytaj dokładnie z zrozumieniem MIT 10 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 420
Dzięki wielkie, dokładnie o to mi chodziło :)

To jeszcze tylko zapytam co do białka w diecie.. Jeśli nie dostarczam go w takich ilościach jak potrzeba to jest 2-3 g na kg masy ciała, tylko w ilości 1,3-2g na kg masy ciała, może to spowolnić redukcję ?

I czy pozwolenie sobie raz w tygodniu na trochę słodkości(tj, czekoladka, batonik, ewentualnie jakies chipsy) nie jest jakąś tragedią przy redukcji ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
sprawy żywienia w dziale odżywianie , nie jestem specjalistą w tym temacie , masz sprawę dotyczącą treningu , pytaj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 420
No to może podpytam jeszcze o aeroby przy okazji :)
5 razy w tygodniu w zakresie 45-60 minut wystarczy ? głównie rowerek, ale jak pogoda pozwala to też bieganie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wystarczy 20 - 30 minut po treningu lub 40 minut 2-3 razy w tygodniu w DNT .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 420
Okej, dzięki wielkie :) Po treningu kręcę na ogół 50 minut na rowerku 3 razy w tyg i 2 razy po 60 min w DNT :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o sprawdzenie planu

Następny temat

Pomoc w planie treningowym :) Ważnę !

WHEY premium