SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przyjazna dla masy miesniowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Witam
Za tydzien zaczynam redukcje i mam w zwiazku z tym kilka pytan. Czy zbyt intensywny trening aerobowy moze doprowadzic do zniszczenia wlukien miesniowych i spadku masy? Czy moze jednak im intensywniej bede trenowal tym lepiej bedzie mi spadac tluszcz i miesnie w ten sposób sie niezniszcza? I czy po intenstwnym treningu sztangielkami 7kg chodzi mi o bardzo duza liczbe powturzen mam na mysli trening do upadlego potrzebny jest czas na regneracje miesnia? Pytam bo wiem z e na redukcji cwiczy sie nieraz i 5 razy w tyg no i raczej czasu na regeneracje jest malo. I nastepne pytanie. Czy cwiczac hantelkami 7kg metoda do upadlego zachowujac djete nisko tluszczowa wegli srednio i sporo bialka oraz regularne lekkie posilki jestem w stanie spalajas tluszcz rozbudowac przytym lekko mase miesniowa? Czy przy redukcji zawsze muza byc spadku masy miesniowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Dodam do ostatnioego pytania ze ten ze trenin mialby byc wykonywany 3 razy w tyg w dniach pomiedzy treningiem sztrangielkami 1h na rowerku plus djeta nisko tluszczowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 590
Co? Zatrudne pytania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW :)

Następny temat

Kilka pytań początkującego

WHEY premium