SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po przejściach proszę o nakierowanie na właściwy tor

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 2855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Witam
Jako wstęp najpierw ankieta

Wiek :24
Waga :71
Wzrost :170
Obwód w biuście(1) :90
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):78
Obwód na wysokości pępka :87,5
Obwód bioder (3):102
Obwód uda w najszerszym miejscu:63
Obwód łydki :38
W którym miejscu najszybciej tyjesz :biodra, uda, brzuch, boki
W którym miejscu najszybciej chudniesz :piersi, twarz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: do tej pory ćwiczyłam kilka razy w tyg z Ewą Ch. plus inne zestawy ćwiczeń z youtube
Co lubisz jeść na śniadanie:owsianka, jajka
Co lubisz jeść na obiad :makaron, ryż, mięso w umiarkowanych ilościach
Co jako przekąskę :słodycze mam z nimi olbrzymi problem
Co jako deser :j.w.
Ograniczenia żywieniowe :finansowe, nie tykam podrobów i czerwonego mięsa
Stan zdrowia:dobry
czy regularnie miesiączkujesz:w miarę
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
czy rodziłaś:tak dwa razy ostatnio w czerwcu 2012
Preferowane formy aktywności fizycznej ćwiczenia w domu posiadam sztangę krótką oraz długą obciążenia 1,5 2,5 3,5 4x5 kg, oraz ławeczkę skośną, chciałabym spróbować swoich sił w treningu siłowym
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :dużo od legalnych jak hydroxycut czy tested burner po nielegalne typu lida od dłuższego czasu nic
Stosowane wcześniej diety :wszystkie najgorsze możliwe kopenhaska, kwaśniewskiego, dukana


Jestem żywą antyreklamą dla chcących iść na skróty i dowodem na to, że nie warto. Mój metabolizm w tym momencie to dramat a zawdzięczam to swojej głupocie niczemu innemu.
Od dziecka byłam dosyć pulchna, pasiona przez otoczenia czipsami i słodyczami, jako nastolatce udało mi się dojść do wagi 57 kg poprzez odstawienie słodyczy i innych świństw. Zaszłam w ciąże w bardzo, ale to bardzo młodym wieku i utyłam do ok 100kg zrzucałam kilka lat tyjąc i chudnąc na przemian do 66kg po czym zaszłam w drugą ciąże i przytyłam do 95 kg...

Na chwilę obecną ważę 71 kg, mój organizm nie chce zejść poniżej 70kg
Co jest moim celem chciałabym zmienić moje karygodne nawyki żywieniowe, poprawić kondycje oraz oczywiście wygląd.

Co do treningów tak jak wspominałam chciałabym spróbować treningu siłowego. Jestem w stanie trenować dwa razy w tyg dłużej niż godzinę, pozostałe dni 30-40 min. Jestem sama w domu z 14 miesięcznym synem i przy nie nie mam szans na dłuższy trening.

Chciałam zapytać czy dieta low carb będzie dobrym wyborem w moim wypadku?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i sugestie

Pozdrawiam







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Pokaż jak jesz jeszcze

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
dobierz sobie koniecznie właściwy biustonosz, bo ten masz dużo za luźny i za mały w miseczkach. szkoda biustu niszczyć złym stanikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy dieta low carb będzie dobrym wyborem w moim wypadku?

Jeśli Twoim celem jest dalsze glanowanie tarczycy, aż do wpędzenia jej w niedoczyność, to tak. Dieta LC jest dobrym wyborem.

Słońce, lata dietek-tycia-dietek-tycia i znów tycia niczego Cię nie nauczyły, wciąż węszysz za "dietą" taką czy owaką?
Ty masz zacząć się ODŻYWIAĆ, a węglowodany są jednym z trzech podstawowych makroskładników ludzkiej diety. Zanim się z diety coś wyeliminuje, trzeba wiedzieć, jakie to za sobą skutki pociąga i umieć uargumentować swój wybór. "Bo na LC się szybciej/lepiej/bez wysiłku chudnie" argumentem nie jest.

Ladies SFD mają fundamentalną zasadę:
Nie robią "diet odchudzających", dzięki którym schudną 3-5-7-18 (wpisać jakąkolwiek liczbę) kilo, żeby potem dać sobie z nią spokój.


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-24 22:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Dziękuję za odzew:)
Do tej pory jako takiej diety nie było, ale chce to zmienić i przestawić się na zdrowe żywienie i zerwać ze słodyczami raz a dobrze.
Już będę pracować nad miską i myślę, że rano uda mi się wrzucić rozpiskę, jakby co proszę krzyczeć.
aineko dziękuję muszę się w końcu wybrać do brafitterki bo sama jestem zielona w tym temacie.
Martucca dziękuję za odpowiedź, żałuję, że nie znalazłam tego forum wcześniej i nie miał mi kto powiedzieć jak masakruje swój organizm:(
Wierzę,że tym razem się uda.

W kwestii treningu myślałam, żeby na początek robić trening dla zupełnie zielonych to dwa razy w tyg w weekendy, a w pozostałe dni gdzie mam 40min? Zostawić Ewę Ch. czy zamienić to na co innego?

Zmieniony przez - khornik w dniu 2013-07-25 01:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Wrzucam dziennik, proszę nie bić mocno

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3866
Jak coś, to z góry przepraszam za off-topic.
Zwróciłam uwagę, że jesz pieczywo Wasa. Zgodnie z trendami, kobiety wybierają produkty o niższej kaloryczności, więc przestrzegam przed pieczywem Wasa Lekkie, gdyż może jest korzystniejsze pod względem kalorii, ale znacznie różni się składem od tej oryginalnej Wasy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Mishkaaa dziękuję za cenną uwagę

Na dzień dzisiejszy miska czysta, ponad dwa litry wody niegazowanej.

Melduję wykonanie treningu dla początkujących
20 min orbi interwały
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami 2x5kg
4) wejście na ławkę z hantlami 2x5kg
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń 12-15 powtórzeń masakra
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz 2x2,5 kg
8) Pompki w podporze tyłem 15-15 tu też hardcore jak dla mnie
twórczość własna 3 serie po 20 brzuszków na ławeczce skośnej
na koniec stretching
*ćwiczyłam z ciężarami(talerzami) gdyż nie posiadam sztangielek

Postaram się wykonywać powyższy trening zgodnie z rozpiską trudno będę mniej spała (pracuję w nocy a odsypiam wieczorami)

Za wszelkie cenne rady i uwagi będę niezmiernie wdzięczna.
Później wrzucę jutrzejszą miskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Pomyliłam daty za co przepraszam, jest to miska na dzień jutrzejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1467
Dzisiaj w ramach aero 40 min orbiego zaliczone
Piję niczym smok wawelski poszła już butelka wody mineralnej i ciągle mi mało.

Żołądek daje mi się we znaki, jestem strasznie wzdęta. Śniadanie jadłam na dwa razy i coś czuję, że długo nie tknę jajek w gotowanej postaci. Nie wiem jak cokolwiek w siebie wcisnę.

Mam pytanie odnośnie treningu , w niektórych ćwiczeniach czuję, że dałabym radę z większym obciążeniem, jednak nie posiadam sztangielek jedynie 2 gryfy długi i krótki (ćwiczę z talerzami) i teraz nie wiem czy włożyć je do reklamówek czy też mogłabym ćwiczyć z gryfem? Namotałam, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie bardzo rozumiem

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-07-26 09:51:22

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla babochłopów only :-> SPAM

Następny temat

Poprawa sylwetki

WHEY premium