SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja nie idzie w dół

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 435

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3666
Po kolei:
Waga : 90
Wzrost : 180
Aktywność w ciągu dnia : praca 9-18 (pracoholizm :)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia + 2xHIIT
Odżywianie : ulozona dieta, ktora nie dziala (2600 kcal)
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : brak
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia + aeroby
Suple: BCAA, bialko, L-Karnityna, tran, witaminy i minetaly
Staż - 2 miesiące splitu, nowy plan ulozony

Waga do tej pory stała, obwody minimalnie w dół, ale dosłownie drgnęło mimo 4x silka + 2-3x aero po 30 min
Coś tu nie grało.

Teraz wygląda to tak:

Pytanie:
1. Trening chcę robić rano od 6.45 (jedyna rozsądna mośliwość, po pracy jestem wypruty i nie mam sił), Czy robić go na czczo po bcaa czy jednak muszę zjeść śniadanie, które jest konkretne i musiałbym nin 50 min odczekac zeby moc swobodnie ćwiczyć?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1278 Napisanych postów 27423 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 180343
możliwe że za mało kcal ( szczególnie tłuszczu ) i metabolizm zwolnił, ja bym zwiększył podaż łuszczu

Nie musisz jeść śniadania, BCAA wystarczy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3666
Do ilu podbić tłuszcze w takim razie?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1278 Napisanych postów 27423 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 180343
napisał(a)
Początkujący
W których posiłkach?
Śniadanie, przed treningiem?

Po treningu i na kolacje chyba słabo?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
napisał(a)
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kobieta redukcja - dieta do korekty.

Następny temat

dieta na mase i kilka pytań

22-24.09.2017 Arnold Classic Europe - WYNIKI 10 suplementów na walkę z jesienną depresją Adam Piwko - ocena sylwetki Czy Instagram Stories i Fitplota połączy nową parę? Magdalena Suwińska - ocena sylwetki Zioła na poprawę libido Interwały po treningu siłowym: co, jak i dlaczego? Powrót Papaja!