SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja na mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
1. WIEK: 23
2. WAGA: 95
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 117
-udo: 65
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 2,1
-węglowodany: 1,6
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta, oma 10strz raczej tak sobie z glupoty , 8 tyg propa 100eod
8. TRENING: split 4dni
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jw
11. POZIOM BF%: 22
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ciezko stwierdzic
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: bede lysy za kilka lat (geny)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):

Czesc, zaczalem redukcje, startuje z 2500kcal (juz ciagle chodze glodny :D ), na poczatku dojem reszte thermospeeda. potem dorzuce malutkie ilosci clena, bo slabo go toleruje. Koncowke chce zrobic na mecie (jakies 6tyg), wybralem mete bo nie moge teraz sie kluc.
Jak walczyc z estrogenami? Zawsze mi ich duzo wywala, pewnie przez ten fat. Kupilem ATD, bede to jadl, ale boje sie ,ze to malo. Mete chce brac wylacznie antykatabolicznie, wiec teoretycznie jak zbije za mocno estro to nic sie nie stanie. Trenuje splitem ale specyficznie, na redukci robie tylko cwiczenia wielostawowe, przykladam sie bardziej do aerobow i staram sie wrocic do interwalow. Prosze o rady i opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
10 mg rano metki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Meta świetnie się nadaje na redukcję, sam na niej kończyłem moją (chociaż przez przypadek bo miało to być wino he he). Jak miska będzie dopięta to fat będzie leciał a przy niskich węglach nie będzie Cię zalewać, nawet przy podbitym estro a jak będziesz je trzymał w ryzach to będzie całkiem dobrze.

Jaką dawkę planujesz?

Miałem mu zaproponować 20mg ale nie będę się kłócił

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-01-17 20:34:57

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
No wlasnie nie mam pojecia. Z jednej strony chcialbym jak najmniejsza, ale z drugiej skoro bede mial 200tab, to co ja z tym zrobie potem :D. Pytanie czy wieksza ilosc bardziej uchroni mase miesniowa niz obciazy organizm estrogenami. Czy plusy beda wieksze niz minusy przy 30mg, tego nie wiem. Ico z jej poltrwaniem, jedna dawka starczy? Wachania substancji nie sa zle?


Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-01-17 20:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
jedna wystarczy,max dwie 30 gram to już cykl a nie działanie anty zwłaszcza przy twoim doswiadczeniu z saa nie zbijaj tego estro za bardzo bo się mozesz grubo zdziwić estrogen jest nam też potrzebny

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
bierz 20 mg/d i będzie w sam raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Jak dawke rozdzielic? Najlepiej bedzie wmiare rowno na 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
możesz 2x dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Dzieki Panowie na was zawsze mozna liczyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
sam sie ostatnio zalalem mam z 17%bf i ok 170sztuk mety na pokladzie ..zawsze czytalem i slyszalem ze meta na redukcji beee naprawde dawki do 20mg dobrze zadzialaja antykatabolicznie?

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To jest właśnie to o czym tu ciągle trąbimy, że to micha robi robotę a nie środki.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol jako pierwszy cykl

Następny temat

Pierwszy cykl laczony/solo

WHEY premium