SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja masy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Formularz - Proszę o pomoc

23

M

Waga

85

Wzrost

186

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca od 7 do 18.30, od 18.30 do 20.00-20.15

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

silownia full, 4razy w tygodniu, starz 7 miesiecy, ale 2lata temu cwiczylem 1,5roku

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bd

Stosowana lub planowana suplementacja

whey protein 100%
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 383
:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 383
Moje zapotzrebowanie kaloryczne 2600kcal
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2946
Wydaje mi się, że troche za dużo białka. Według mnie możesz zrezygnować z tej pierwszej dawki odżywki. Radze Ci także zrobić sobię alternatywne posiłki, ponieważ jak będziesz jadł codziennie przez 7 dni to samo, to za 2 tygodnie, albo nawet szybciej nie będziesz mógł patrzeć na te produkty :P

Ale dietka według mnie dobra. Powodzenia w redukowaniu!
napisał(a)
Początkujący
postaram sie zmnieniac jak najczesciej te skladniki. ok wyrzuce odrzywke:)
napisał(a)
Początkujący
ale mam jeszcze pytanie. chodzi mi o posilek po treningu czy nie jest za slaby moze zamienic jakis z nim. wkoncu po duzym wysilku, to nie jest za malo.?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 21 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2946
Ogólnie możesz jeść ciągle to samo, ale chodzi tu bardziej o komfort psychiczny. Wiadomo, że lepiej będziesz się czuł jak będziesz miał coś na co możesz zamienić posiłek, jeśli akurat nie bedziesz mial smaku na to :P

Potreningowy jest jednocześnie posiłkiem ostatnim, dlatego właśnie tutaj jest różnie, każdy uważa co innego, niektórzy w ogóle nie uznają wegli na noc. Według mnie odzywka i banan po treningu robi swoje, a twaróg na noc dobry.
napisał(a)
Początkujący
a wazenie posilkow po gotowaniu czy przed np ryz?
napisał(a)
Początkujący
Produkty typu ryż, kasze gryczaną zawsze waż przed ugotowaniem, bo one nasiąkają wodą.

@ Generalnie większość produktów waży się przed ugotowaniem, przynajmniej teraz nie przychodzi mi do głowy nic co waży się po :P

Zmieniony przez - Maly12431 w dniu 2013-10-27 22:50:26
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6030
oblicz zapotrzebowanie w oparciu o swoją suchą masę mięśniową >będzie najodpowiedniej
napisał(a)
Początkujący
a jak to obliczyc?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6030
musisz znać swój %BF i wtedy lecisz z proporcji następnie układasz pod to makro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na nad-budowe - jakie błędy ??

Następny temat

Dieta na mase do sprawdzenia 85kg

Trening funkcjonalny Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Katarzyna Rodzik Maliszewska - ocena sylwetki Paige Hathaway na stole operacyjnym! Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać