SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i mięso.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1401
Witam ponownie.
Mam pewne pytanie związane z posiłkami na diecie LC, czyli stricte redukcyjnej.
Posiłki pośniadaniowe i przedtreningowe dziele sobię na 4 porcje, składające się ze 100g kaszy jęczmiennej, odpowiedniej ilości warzyw i...no właśnie, tu pojawia się problem ;/
Ze względu na brak funduszy, zmuszony jestem 300g mięsa zapełnić tylko 100-120g indyka mielonego (świetna ilość białka bez węgli i tłuszczy), natomiast brakujące gramy musiałbym uzupełnić albo mięsem wieprzowym (7g tł/100g), mięsem mieszanym wieprzowo-wołowym (brak danych, aczkolwiek ta odrobinka wołowiny chyba zmniejsza ilość tłuszczu) albo wątróbką wołową (3g tł/100g ale za to 4g węgli ;/).
Moje pytanie zatem brzmi: które z tych trzech mięs najlepiej dodać do uzupełnienia? Do tej pory stawiałem na to środkowe, tj. mieszane, ale wątróbka wychodzi jeszcze taniej, a ostatnio z $$$ u mnie ciężko...
Na śniadanie jem 210g otrębów pszennych, potem te 4 posiłki, potem posiłek potreningowy (tam mogę zaszaleć z indykiem) i kolacja (również indyk + warzywa).
Pytam głównie dlatego, że ostatnio waga zaczęła strasznie wolno spadać, mimo sporej ilości aerobów i małej podaży kcal/węgli przy sporej ilości białka. Niewiele mi brakuje do finiszu, ale nie chcę niczego zahamować.
Mam nadzieję, że to co napisałem wyżej jest w miarę zrozumiałe XD
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28842
To jest dział dla niezarejestrowanych

przenoszę do odchudzania

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Skoro LC to nie musisz bać się tłuszczu, przecież nie chcesz jeść chyba samego białka. Zatem nie widzę problemu w związku z mięsem wołowym czy wieprzowym, warto zmieniać źródła mięsa w diecie. W kwestii wątróbki -napisałeś, że chcesz zapełnić resztę z 300g mięsa po odliczeniu 100g indyka, mamy 200g wątróbki, czyli 8g ww... no bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wątróbki nie wlączaj do diety zbyt czesto. wiesz chyba, za co odpowiada wątroba?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1401
Wiem, czytałem nie raz o tym, podobno wątróbkę można zjeść spokojnie 2x w tyg., ale nie częściej...
Prawda li to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Tuńczyka nie wolno jeść za często, jaj też podobno nie wolno za dużo. Generalnie umiar i różnorodność we wszystkim są wskazane, ale nie zawsze możemy sobie pozwolić na urozmaiconą i bogatą dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do płatków owsianych

Następny temat

DIETA OD PROFESJONALISTY

WHEY premium