SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja efedryna,clen i spalacze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2651

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1031 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39690
1. WIEK:20
2. WAGA:97
3. WZROST:181
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:-
-udo:-
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:3
6. DIETA:
-białko:2,5
-węglowodany:3
-tłuszcz:0,8
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:meta,meta+tesc,tesc + wino
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja az pojawi sie kaloryferek :)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA:zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: -
-przysiad: -

PYTANIE: zacząłem redukcje dopiero tydzień temu, ale już zbieram zabawki na dalszą wycinke. Moje pytanie jak to fajnie połączyc ?

posiadam: clena balkana, efedryne w strzalach polfy, spalacz hyperlean fx7 oraz moge miec ketotifen do łączenia z clenem.

wystartowac miesiac spalaczem pozniej miesiac clen + ketotifen + efka (przed treningowo) ? czy jak to widzicie bedzie szedl podklad z tescia

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-03-19 13:58:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1963
brałes hyperlean czy dopiero masz zamiar bo ja też chce to kupic i pytam o opinie
napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team Doradca
Ekspert
Szacuny 1519 Napisanych postów 56568 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262082
Ja jadłem i dla mnie szału nie robi

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1525 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14429
Ja bym bral clen do 2tygodni a pozniej 2tyg na efce. A pozniej kilka razy to samo.Sa rozne schematy brania clenu np5dni ON/2dni OFF. Ze spalaczy ktore jadlem najbardziej chwale Hyperdrine.

Czym wyzszy cel tym lepsze efekty...

OFF

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11915 Napisanych postów 229583 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1047640
hyperlean ma dobre opinie,ale lepsze ma hellfire

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12427
Polecam HyperLean, świetne pobudza bez otumanienia, chyba że zarzucisz dwie na raz ... Działa dłuugo, pali jak trzeba. Bdb spalacz bez sidów czy tym podobnych banioj**ów.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1031 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39690
kolega jadl hyperlean i chwalil, ja jeszcze nie jem.

to moze miesiac na hyperlean a pozniej 2 tyg clena przeplatane z efka 2 tyg (w dni treningowe) ??

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2013-03-19 14:26:11
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1525 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14429
Bylo by ok.

Czym wyzszy cel tym lepsze efekty...

OFF

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 198 Napisanych postów 25010 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150104
wszystko ok tylko zmien nick. Karp na tym forum jest jeden
napisał(a)
Początkujący
dzis zarzucilem pierwsza tab hyperlean. Czuc dzialanie termogeneza na duzy plus. W dalszej czesci redukcji planuje zejsc ponizej 50g wegli dziennie , co wrzucic antykatabolicznie bedzie szedl test 500mg/week mysle o metce 10mg dziennie lub masteron tylko nie weim czy jest sens na redukcji taki fajny srodek ladowac. Jakie jest wasze zdanie ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6722
tren ace by dobrze pasowal do tego:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TrenA - centralna PL ??

Następny temat

Dieta do Metki

Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018