SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Witam wszystkich

Od początku marca przeszedłem na dietę redukcyjną stopniowo ograniczyłem sporzyżycie wegli, starałem sie nie jeśc już niektórych zbędnych rzeczy typu fast food i co jest moim przekleństwem czekolady. mamy 1 maja czyli juz 2 miesiące diety(w okresie masy też była dieta tylko wiecej wegli). W dni w które chodzę do pracy( a pracuje fizycznie przeważnie po 10godz, 5 do 6 dni w tyg wstaje w tych dniach o 5 rano)

od wczoraj dorzuciłem również spalacz tłuszczu z rana Diamond firex7 zaczynam od tabletki dojdę za pewne do 4 tab, no i oczywiście antykatabolix 5 tab( przez cały okres redukci biorę antykatabilok)
godz 5 15 szejk miarka serwatki + miarka kazeiny
godz 8 jem batoniki dietetyczne musli z orzechami 2 szt ok 30g wegli, i prawie wcale cukrów(w lidlu mozna dostać) do tego ok 10 do 15 migdałów bądz orzechów włoskich
godz 10 ryż biały z 4 lki stołowe do tego ok 200 do 250 gr piersi smażonych na palmie, czasami jak zdąże dorzucam warzywa mrozone do tego
godz 14 15jak wyżej tylko od 7 maja odstawiam ryż w tym posiłku i postaram się dorzucić warzywa
godz 17 to samo tylko wiecej ryżu niż o 10 i pierś

ok 18 trening antykatabolik z 7 8 tabletek i dorucam jeszcze spalacz riiped freak. po treningu siłowym znowu aminokwasy i zaczynam aeroby od tego tygodnia bedą trwały 40 min( co tydzień zwiekszam o 5 min) po aerobach 2 miarki odżywki białkowej

ok godz 20 ryż + piersi
Na noc pijem kazeine lub czasami twaróg chudy chyba zę ostatni posiłek jest później niz o 20 to idę spać.

W dni w które nie chodzę do pracy
Zaczynam od omleta 6 białek 2 żółtka szklanka płatków owsianych 200gr twarogu chudego i łyzka dżemu

Trening

następne posilek ryż + piersi w nastepnej częsci dnia staram się juz nie dostarczać wegli choć kiepsko mi to wychodzi ale staram się coraz lepiej. w dni w których nie mam treningu siłowego robie aeroby + sauna bynajmniej taki jest plan na maj.
waga na początku marca ok 109kg obecnie na czczo 29 kwietnia 98,7 systematycznie spada teraz dorzuciłem spalacze to jeszcze powina spadać. I w tym miejscu moje pytanie planuję dorzucic winstrol tylko od czerwca czy zacząć juz teraz? Diętę planowałem trzymać do 11 czerwca chociaz mogę ja przedłużyć do końca czerwca co o tym sądzicie?

yogi hehe

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skoro wstajesz o 5, dlaczego nie jesz porzadnego sniadania, tylko wypijasz szejka? Szczegolnie, ze pracujesz fizycznie.

Drugi posiłek, a raczej niby-przekąska do zmiany zdecydowanie.

Reszta monotonnie, z mala iloscia warzyw. Jedzenia jak na moje oko, zdecydowanie za mało.

Oblicz porzadnie zapotrzebowanie i wartosci B/T/W...



I w tym miejscu moje pytanie planuję dorzucic winstrol tylko od czerwca czy zacząć juz teraz?

Biednie u Ciebie z dietą, a planujesz dorzucić winstrol?

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2012-05-01 13:35:00

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Biednie z dietą chyba nie wiesz co mówisz, to jest redukcja a nie masa co do 1 posiłku to się mogę przychilić a co do reszty jak uważasz że jest to słaba dieta to nie powinieneś tutaj nikomu doradzać bo sie nie znasz

yogi hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ta dieta sie nadaje do kosza. poczytaj podwieszone i zobaacz jak ma wygladac dieta na redukcje

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3889
co do diety i wagi to znajac zycie zleciala woda i muscle a w malym stopniu tluszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
wszyscy się nadajecie do jednego wora

yogi hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4455
Po pierwsze wklej porządnie dietę z rozkładem mikroskładników b/t/w, Podaj swoje zapotrzebowanie , wiek , wagę. A dieta jak dieta. Chcesz
być na takiej to twój wybór i to ty będziesz to jadł.
Tylko za miesiąc nie pisz że waga stoi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
wszyscy się nadajecie do jednego wora

W takim razie idź poszukać pomocy w innym.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3889
skerx do wora i koniec dyskusji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY-MASA CZY REDUKCJA?(ZDJECIE+INFO)

Następny temat

Dieta - pytania

WHEY premium