SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
Dodatkowo prosiłbym o ocenę diety

Posiłek I
Jajka 4 sztuki 240 gram
Płatki owsiane 70 gram
Mleko 1,5% 300 gram
Oliwa z oliwek 10 gram
Rodzynki 20 gram
Kakao 16% 10 gram
B/T/W/K 37/34/77/760
Posiłek II
Cycek kurzy 200 gram
Kasza gryczana 100 gram
Orzechy laskowe 10 gram
Pomidor 100 gram
B/T/W/K 58/12/66/612
Posilek III przed treningiem
Cycek kurzy 200gram
Kasza gryczana 100gram
49/4/32/366
Posilek IV po treningu
Cycek kurzy 100gram
Orzechy wloskie 20gram
24/14/1/230
Posiłęk V
Twarog półtłusty 150gram
Oliwa z oliwek 10gram
20/17/6/280

Razem wychodzi B/T/W/K 196/81/181/2250
Nie wiem czy dobrze to obliczylem poniewaz zalozylem ze jestem
Mezomorfikiem .Bardzo bede wdzieczny za rady poniewaz juz od jutra chce diete zacząć .

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 105

Wzrost: 188

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: Praca jako kelner więc aktywność w pracy dość duża

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Narazie nic od jutra siłownia 3-4 razy na tydzień plus basen 1-2 razy na tydzień

Odżywianie: W ciagu ostatniego roku duzo fast foodow bardzo duze ilości piwa ;p

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3-4 razy na tydzien siłownia
1-2 razy basen


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Therm Line Chrom

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Tak od tygodnia biore Thermo Stim omega 3 , Lecytyne ,CLA plus L-karnityna , Tauryna
Chrom


Stosowane wcześniej diety: Rok temu w wakacje dieta w ciagu miesiaca zgubilem 8 kilo ale powrot do fast foodow i piwa zrobilem jojo z nawiazką
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Bo wiecie jak rodzice zobacza ze jem na śniadanie 7 jajek

- wolałbyś by widzieli jak pijesz 10 piw dziennie ?

Oczywiscie, ze starczy 400-500zł.

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-11-01 19:45:11

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
poranne kakao ??? Czy dobrze rozumiem ??? Wywal.
ok. 100 g ryzu, kaszy przed treningiem i ok. 100 g po treningu, reszte wegli sobie rozloz, np. 2 x po 50 g. Troche malo bialka jak dla mnie, po treningu tez 200 g kury. Zamieniaj czasami tego kurczaka na rybe lub czerwone mieso. Tak reszta na szybko to wyglada dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
w sumie to pracujesz jako kelner takze wegli moze byc przymalo, zaczalbym od minimum 3 gram wegli na kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
Tyle tylko ze mam ok miesiac luzu w robocie bedę pracował co 5 dzień. Czas ten chce przeznaczyć na redukcje ;] Bo od świąt to ja nie bede miał czasu przez dwa miesiac na zjedzenie obiadu normalnego. A zapomnialem dodac ze kuchnie w pracy mam pietro nizej niz knajpa wiec codziennie tak z 50 pięter pokonuje albo lepiej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
to dziw, ze utyles skoro tyle masz chodzenia w robocie, musiales ladnie jesc te fast foody heh Basen to bym zamienil na rower jak mozesz, plywanie to bardzo slaby sposob na redukcje. Z weglami to mimo wszystko zaczalbym od 3 gram na kg w pierwszym tyg., ale widze ze Ci sie spieszy, takze jak chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
Utyłem przez rok jak nic nie robilem pracuje dopiero od 2 miesiecy. Ale wiadomo jako w knajpie wszystko smażone. A wiadomo że dostaje sie napiwkie to człowiek chce sie zabawic:D Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie czy jestem mezomorfikiem etnomorfikiem itp? Poniewaz w ciagu roku jak pilem czasem po 10 piw dziennie zarłęm pizze chipsy fast foody i w ciagu tego okresu przytylem tylko a moze aż 5 kilo czy to o czymś świadczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
Dieta w miare dobra tylko zamiast tego basenu jak tu kolega wspomniał rowerek albo bieganie polecam tez aerobik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja moze coś podpowiem od siebie:

troche mało jak na 2200kc. Mój brat ma 185cm i chudnął na 3000kc. Za duzo obciąłś wg mnie . Nie głódź sie. Jesli planujesz 3-4 razy siłownie i do tego basen to pewnie te 3000 bedzie wystarczająco.

Poniewaz w ciagu roku jak pilem czasem po 10 piw dziennie zarłęm pizze chipsy fast foody i w ciagu tego okresu przytylem tylko a moze aż 5 kilo czy to o czymś świadczy?

- nie no, za to masz bana ode mnie !!

Co do kakao, mozesz jesli to jest przynajmniej 60% (jest zdrowsze). Od razu nie ucinaj tak drastycznie węglowodanów.
Na początek dałabym rozkład: BTW 40/20/40, zobacz jak sie na tym będziesz czuł, jesli bedzie spadek siły, zrób BTW: 30/20/50.
To tak z mojego doświadczenia. Ja bym dała te drugą opcje, bo w sumie wyczysciłbyś swoją diete na tym rozkładzie i redukcja powinna ładnie pójśc.

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie czy jestem mezomorfikiem etnomorfikiem itp?

- szczerze, ja się tym nigdy nie sugerowałam ... wpisz sobie w google i zobaczysz co Ci wyjdzie

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 165
Tylko przy 3000 to ja będe jadł wiadro jedzenia dziennie;p
Bo wiecie jak rodzice zobacza ze jem na śniadanie 7 jajek a na obiad poł kilo kurczaka i jeszcze im powiem ze sie odchudzam to wyśla mnie do psychiatry;] 40/20/40 chodzi ci o procentowy rozkład? Chodzi mi tez o to zebym za duzo pieniedzy na diete nie wydał mam na to 400-500zł na miesiac Zmieszcze sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
no ja akurat jestem przeciwnikiem mleka i nabialu.
Co do kcal to jak pisalem wyzej, byloby dobrze jakby bylo te 3 gram wegli na kg plus deczko wiecej bialka, tlusze moglyby tak zostac jak sa, daloby to razem ok. 2700 - 2800 kcal plus warzywa. Widac ze masz chyba dobra przemiane materii skoro tyle jadles a przytyles tylko 5 kg. Przy wadze 105 kg byloby w miare dobrze. Ale zrobisz jak chcesz... ;)
Co do ekto, mezo itd. nie zastanawiaj sie nad tym bo prawie wszyscy sa mieszani, troche tego, troche tamtego. Z aerobow polecam rower, nozki zgrabniej wygladaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
z wlasnego dosiadczenia Ci powiem, ze lepiej wiecej sie ruszac niz ciac kalorie. Zmierz sie jutro rano, w pasie, talii i silownia plus rower. Za tydzien w pon. zmierzysz sie znow jak nie bedzie efektu to tnij z 300 kcal. No, ale wiem ze Ci sie spieszy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga stanęła w miejscu

Następny temat

Dieta REDUKCYJNA DO OCENY !!

Wiecej