SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dieta 2400 kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4568

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Waga

88

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15-20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

siłownia 3 razy w tyg interwały 2 razy w tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

masowa

Stosowana lub planowana suplementacja

fat off pod koniec redukcji,jabłczan kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Czy takie makro dla osoby ważącej 87 kg przy redukcji będzie odpowiednie ?? jest to moja pierwsz redukcja i nie chcę skopać sprawy . Trening split 3 razy w tygodniu dodatkowo interwały zacznę od 10 minut będę zwiększał do 20 chyba że kondycja pozwoli odrazu na 20 ;). Pod koniec redukcji w zależności od tego jak będzie szło chcę zarzucić fat offa z uns.

Głównym źródłem białka będzie twaróg,jajka, pierś z kurczaka,wpc
węglowodany to ryż/makaron/owisane
tłuszcze to oliwa z oliwek/słonecznik łuskany

dodatkowo warzywa czy warzywa wliczać do zapotrzebowania ?

Low carb

b=2g kg/m ciała
w=3g kg/m ciała
t=1g kg/m ciała

2400 kcal

Jeszcze jedno czy makaron durum na redukcji jest przeciwwskazany zostaje sam ryż ?

ON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
3g węgli to już nie LC. Bardziej niż makaronem martwiłbym się twarogiem wymienianym na pierwszym miejscu źródeł białka i ziarnami słonecznika jako jednym z głównych źródeł tłuszczu, te produkty powinieneś akurat ograniczyć, czy to na redukcji czy to na masie. Proporcje jak proporcje, standardowe.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1740
Głównym źródłem białka u mnie jest kurczak twaróg to tylko 100 gram dziennie więc myślę że to i tak nie dużo ;)

Czyli obciąć jeszcze węgle do np 2 gram na kg masy ciała ? Czy wtedy kalorycznośc niebędzie za mała ?

Zmieniony przez - Omen_18 w dniu 2014-02-25 16:33:45

Zmieniony przez - Omen_18 w dniu 2014-02-25 16:37:39
1

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak zetniesz węgle to kcal podbij tłuszczem do pożądanych wartości.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do poprawy

Następny temat

Dieta chudzielca + ćwiczenia..

WHEY premium