SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja brzucha !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
witam! mam 27 lat waze 88kg przy wzroscie 176cm ! kupilem Hyperdrive 3.0 + i mam zamiar zaczac trenowac ! problem polega na tym ze nie mam kiedy chodzic na silke ze wzgledu na prace ! pomoglby mi ktos ulozyc mi odpowiednia diete i program cwiczen w warunkach domowych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
aha chcialem zaznaczyc ze interesuje mnie pozbycie sie tluszczu z brzucha i okolicy klatki piersiowej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 261 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1259
Cwiczenia najlepsze aerobowe, begaj duzo najlepiej rano przed sniadaniem, wieczorem tez mozesz biegac, bieganie pomoze ci zrzucic brzuch, mozesz tez chodzic na spacery , tylko spacer musi byc dlugi i nie isc powoli tylko w srednim tempie! :)

Rodząc się płakałeś,
A wszyscy wokół się śmiali..
Żyj umierając,
Śmiej się aby nad tobą Płakali!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
a co z hyperdrivem? stosowac go? pomoze cos czy generalnie jest zbedny? w domu robie pompki i cwicze hantlami 10kg ! jakies wskazowki jak poprawic wizerunek klatki piersiowej? cycuchy mi troche urosly z braku ruchu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2724
jezeli nie ma diety to nie ma o czym rozmawiac.
Po pierwsze ankieta.
Po drugie dieta.
Po trzecie trening.
Dopiero po czwarte - suplementacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
sorki ale jestem swierzy w tym temacie ! jaka ankieta? jak odpowiednio uloze diete dla siebie? czytam na forum czytam i nie wiem od czego zaczac i jak zrobic by bylo dobrze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 754
Qba :
Zacznij od postów podwieszonych . Nie zapominaj że tłuszcz nie spala się miejscowo tylko równomiernie z całego ciała. Na forum znajdziesz mnóstwo schematów i przykładów jak ułożyć dietę i trening. Co do suplementacji .. stosuję się ją tylko gdy jest zastuj i fat nie chce lecieć.. a to ma miejsce w końcowej fazie walki z tłuszczem . Bądź aktywny jedz zdrowo ~~ na dobry początek .

Powodzenia

Gdyby więcej było słonecznych dni... Nie umielibyśmy radzić sobie z tymi pochmurnymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tkanki tłuszczowej nie spala się miejscowo. Tłuszcz schodzi z całego ciała w pierwszej kolejności z miejsc gdzie jest najmniej ubity i nie masz możliwości sterowania tym procesem. W warunkach domowych można ułożyć całkiem fajnie treningi, zajrzyj do działu 'trening w warunkach domowych' i zobacz co Mawashi pisze na ten temat. Bieganie jak najbardziej, ale samo aero jest średnim sposobem na pozbycie się tłuszczu. a początku oczywiście jest OK, puki nie złapiesz odpowiedniej formy. Jak już będziesz w lepszym stanie, to zainteresuj się HIITem.
Jeśli chodzi o odżywianie, to zajrzyj do linka który mam pod postem - 10 wskazówek żywieniowych - i zastosuj się do tego co tam jest napisane. Nie musisz układać diety i liczyć kcal. Wystarczy 10 wskazówek.
Hyperdrive powieś na choinkę, nie jest Ci teraz potrzebny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedtreningowy

Następny temat

Jazda na rowerze gainer przed czy po?]

WHEY premium